Problem z Photoshop CS2 - adobe LM Service

Witam,
Mam problem z programem CS2. Podczas tworzenia grafiki, program informuje o błędzie i nie można zapisać i zamknąć programu. Jak drugi raz uruchomię program, to da się stworzyć, lecz później nie można zamknąć programu.
W procesach oprócz procesu adobe LM servise, mam adobe_cleanup0001.exe i to dwa razy.
Wiem, że najprościej jest odinstalować i ponownie zainstalować, ale obawiam się, że to nie pomoże. W podglądzie zdarzeń, błąd wskazuje na wspomniany wyżej Adobe LM Sevise. I tu pytanie, czy ten program razem z photoshopem instaluje się, czy nie? Może to głupie pytanie, ale sam już nie wiem.
Odpowiadając na pytania, czy to wersja pełna, czy trial - odpowiedź brzmi, to pierwsze. Czy kopia, czy legalny, to drugie.
Czyściłem ccleanerem i nadal problem jest. Sprawdzałem czy nie ma wirusów i nie ma.
Co do specyfikacji sprzętowej, to CS2 jest na starym komputerze, gdzie procesor 2,4GHZ, 1,5 RAM.
Co to może być? Jednak nie wykluczam ponownej instalacji, ale nie piszcie mi, że mam robić z tego powodu format. Nie sypie mi się system , abym robił format dysku lub z powodu błędu jednego programu.

Ta usługa instaluje się razem z CS2. Może spróbuj ją tymczasowo zablokować i sprawdź działanie programu. Najlepiej do tego nadaje się Autoruns z pakietu Sysinternals - zakładka services - odhacz usługę (nie kasuj).

Odinstalowałem program czyszcząc pozostałości po PS CS2 i problem powrócił, gdy chciałem stworzyć grafikę. To dziwne, że tym razem nie musiałem aktywować a jedynie wystarczył klucz licencyjny. Wyłączyłem usługę adobe LM services i nadal dostaję błędy o programie. Chyba czas na Gimpa…