Problem z photoshopem

(Tomeklysy) #1

Czesc mam taki dziwny problek kiedy otwieram Plik->Nowy dokument->to zamiast bialego kwadratu mam bialy kwadrat caly w kratkach jak w zeszycie wczesniej tego nie bylo jak sie tego pozbyc?

(Niepokorna) #2

Kiedy otwierasz nowy dokument, na dole masz taką opcję, czy tło ma być białe czy przezroczyste. To, że są kratki oznacza, że wybrałeś opcję aby tło było przezroczyste.

(matfeusz) #3

jak dajesz nowy dokument zamiast "Transparent" ustaw "White"

(Tomeklysy) #4

Wszystko ok tylko jak wybieram bialy ,kolor tła czy przezroczysty to i tak caly czas sa te kratki na kazdej z tych obcji?

(Agatonster) #5

tomig ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gifprzy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Personal) #6

być może zaznaczyłeś w opcjach jak ma wyglądać twoje domyślne tło, można użyć wielu kolorów wzorów a nawet wielkości tych prostokatów

(Tomeklysy) #7

Ale nic z tego nie czaje jakich opcjach gdzie to jest niech ktos napisze konkretnie gdzie i co trzeba zrobic aby te kratki sie nie pokazywały:(

(mysz 1) #8

Widok - pokaż - i odznacz siatkę

(Tomeklysy) #9

Dzieki wielki działa =D>

(Agatonster) #10

tomig ,

W zaleceniu odnośnie poprawy tytułu na konkretny, nie tyle chodziło o poprawę błędu literówki (choć tu oczywiście też), co o merytoryczne osadzenie problemu w tytule, stąd wskazałem temat

viewtopic.php?p=980957

który pewnie pominąłeś.

Temat nie leci do Kosza, bowiem coś poprawiłeś, ale nie to jest najważniejsze.

Dostosuj - TEMAT POMOCNY

Więcej uwag nie będzie.