Problem z photoshopem

Czesc mam taki dziwny problek kiedy otwieram Plik->Nowy dokument->to zamiast bialego kwadratu mam bialy kwadrat caly w kratkach jak w zeszycie wczesniej tego nie bylo jak sie tego pozbyc?

Kiedy otwierasz nowy dokument, na dole masz taką opcję, czy tło ma być białe czy przezroczyste. To, że są kratki oznacza, że wybrałeś opcję aby tło było przezroczyste.

jak dajesz nowy dokument zamiast “Transparent” ustaw “White”

Wszystko ok tylko jak wybieram bialy ,kolor tła czy przezroczysty to i tak caly czas sa te kratki na kazdej z tych obcji?

tomig ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

być może zaznaczyłeś w opcjach jak ma wyglądać twoje domyślne tło, można użyć wielu kolorów wzorów a nawet wielkości tych prostokatów

Ale nic z tego nie czaje jakich opcjach gdzie to jest niech ktos napisze konkretnie gdzie i co trzeba zrobic aby te kratki sie nie pokazywały:(

Widok - pokaż - i odznacz siatkę

Dzieki wielki działa =D>

tomig ,

W zaleceniu odnośnie poprawy tytułu na konkretny, nie tyle chodziło o poprawę błędu literówki (choć tu oczywiście też), co o merytoryczne osadzenie problemu w tytule, stąd wskazałem temat

viewtopic.php?p=980957

który pewnie pominąłeś.

Temat nie leci do Kosza, bowiem coś poprawiłeś, ale nie to jest najważniejsze.

Dostosuj - TEMAT POMOCNY

Więcej uwag nie będzie.