Problem z piasniem polskich liter na necie

BEDAC NA NETKU NIE MOGE PISAC POLSKICH LITER, WYSKAKUJE TYLKO A, O, E, Z, S, L …JAK PISZE DOKUMENT NIE BEDAC NA NECIE WSZYSTKO JEST WPORZO…OSTATNIO WYCZYSCILAM PRZEZ PRZYPADEK ZAWARTOSC TEMP ( I MOZE TO MA COS WSPOLNEGO Z TYM). NIE ZNAM SIE NA TYM, WIEC PROSZE ZEBY KTOS NAPISAL MI CO ZROBIC ZEBY WSZYSTKO WROCILO DO NORMY. :frowning:

Przyczyn moja droga może być wiele. Zależenie od oprogramowania jakiego używasz.

Najprawdopodobniej w Twojej przeglądarce internetowej masz źle ustawione kodowanie znaków (w przypadku Internet Explorera menu Widok/Kodowanie). Musisz wybrać kodowanie "Europa Środkowa ISO.

Jeżeli to nie pomoże, to będziemy szukać dalej :stuck_out_tongue:

No i wyłaczyc ClapsLock. Nie krzyczymy na Forum. :wink:

A tak wogole to jaka masz przegladarke? Jezeli Explorera to przyczyna moze byc zainstalowany program Google Toolbar. Bo np. u mnie ten wlasnie program powoduje, ze nie moge pisac polskich liter. Jezeli masz ten program i przeszkadza Ci to, ze nie mozna uzywac polskich znakow to odinstaluj go, badz wylaczaj gdy chcesz korzystac z polskich znakow (trzeba wylaczyc program i nastepnie jeszcze raz uruchomic przegladarke).