Problem z pilotem do karty telewizyjnej

poprostu nabyłem od gościa karte razem z pilotem i txt i niewiem czemu karta niewidzi pilota ?/sterowania/bateria nowa i podłączona czujka do karty i skierowana w strone pilota.co jest.nadmieniam ze karte troszke musiałem poprawić bo wylutował gniazdo od telewizji i niepoprawnie przylutował ponownie inne gniazdo.zrobiłem to :mrgreen: telewizja,s-video,radio,telegazeta wszystko w porzo :lol: a pilot niechodzi :o czy to jest możliwe że sieęnp;czujka spaliła co jest do kompa od pilota./chyba wiecie o co mi chodzi :oops:

A zainstalowałeś oprogramowanie do karty?

Nie wiem jaką masz kartę, w przypadku Winfasta program PVR musi uruchamiać się razem z systemem aby pilot mógł działać.

-oczywiście, karta była zakupiona w mediamarket,a nazawa tej karty to;AVerTV GO 007 Plus,-i pisze ze ten pilot ma możliwośc zdalnego sterowania jako "mysz zdalna.a on nawet zwyczajnym sposobem sobie nieradzi i nic niechodzi :roll:

Złączono Posta : 08.08.2006 (Wto) 17:53

-a ja wyłaczylem uruchomianie sie z systemem i może dlatego :o ale z tego co pamiętam to na początku uruchamiał sie ten program od karty z systemem i pilot i to niechodzil :evil:

Złączono Posta : 08.08.2006 (Wto) 20:10

jak sprawdzić czy;pilot i ta cała podczerwień do pilota są dobre?

Złączono Posta : 08.08.2006 (Wto) 20:11

:frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Złączono Posta : 08.08.2006 (Wto) 20:13

a czy polecacie mi od nowa zainstalować sterowniki + program od nowa.może to coś by dało :?: