Problem z pingiem - skacze do ponad 100 ms

Witam. Mam od jakichś 2 tygodni problem z pingiem w grach. Grając w csgo zwykle na większości serwerów , na których znam mam ping ~60. Gram na serwerach zagranicznych. Od 2 tygodni ping z 60 co jakieś 7-8 sekund skacze do 70, 80 lub nawet 100. Wczesniej takiego problemu nie bylo i nie mam pojecia co wiecej zrobic. Sprawdziłem stan pingu z kablem jak i bez kabla. Nic się nie zmieniło, wiec pomyślałem ze zadzwonię do netii - bo stad mam internet 10mb/s. Powiedzieli ze nie wiedza o co chodzi i ze oddzwonią. Dzień później oddzwonili i ziomek mowi mi ze ping w grach to nie jest ich kwestia i dopiero gdy ping przy pomiarach będzie wyższy niż 100ms mogą coś zrobić, chociaż wcześniej ten ping był stały i się nie zmieniał (stałe 60-66 i wyżej się raczej nie podnosił). Na speedtest przy pomiarze ping również skacze od 30 do 50, lecz końcowy wynik to ~32. Pomyślałem, ze to może jednak z mojej winy, więc wyczyscilem laptop i nic to nie pomogło. Nie mam pojęcia co więcej mogę zrobić. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Pomiary:

http://www.speedtest.pl/test/118524843

kudraj7 , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po lewej stronie) - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Dodatkowo usuń zbędny krzyk z tytułu - wielkie litery w internecie oznaczają właśnie krzyk. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.