Problem z playerami

Hej!

Mam taki oto problem:

gdy chce oglądnąć film w takich odtwarzaczach jak np Betsplayer, vplayer czy inne tego typu CZASEM ale bardzo często po włączeniu filmu i kilku sekundach program “staje” i pojawia sie komunikat ze program nie odpowiada.

Natomiast nie mam żadnego problemu z odtworzeniem filmów w winampie czy media playerze - co jednak mnie nie satysfakconuje bo nie mam wpływu na napisy (tzn. przesunięcie, zmiane pliku z napisami itp.)

moje kodeki:

-divx

-ffdshow

-ac3

-xvid

Ma ktoś jakis pomysł?

Dzieki za pomoc!

pozdrawaim!

Posiadanie kodeków to jedno a ich najnowsze wersje to drugie.Musisz sprawdzić czy masz najnowszy soft najlepiej na: http://www.divx.pl

Próbowałeś z AllPlayerem - od wersji 2.0 sam pobiera potrzebne kodeki.

http://www.marbit.com.pl/download.htm#Down_MBPlayer

Czy aby napewno posiadasz tylko te kodeki??

Defragmentowałeś dyski ostatnio?? Jak nie to polecam. :smiley:

a więc tak:

  1. kodeki mam w miarę aktualne - ale podejrzewam ze nie tutaj leży problem - ale i tak ściągnę najnowsze

  2. jężeli chodzi o tego allplayera to też sie tak dzieje - a nie chce by mi pobierał sam kodeki bo tylko mi sie syf robi - te kodeki co mam wystarczają

  3. na pewno mam tylko te kodeki - dla ścisłości mam jeszcze antifreeza

  4. defragmentowałem, skanowałem antyvirami i antyszpiewgami…

i na koniec : podejrzewam ze to nie wina kodeków bo filmy sie ładują - tylko odtwarzacz sie “wiesza”, a poza tym winamp i media player nie maj a problemów z filmami - więc z kodekami wszystko ok.

moim zdaniem problem leży gdzieś indziej tylko nie wiem gdzie

dzieki i pozdrawiam

Ja zawsze miałem problemy z AllPlayerem!Inna sprawa,że u każdego co innego chodzi dobrze.Do końca momentami nie wiadomo o co chodzi,wystarczą jakieś niuanse w sofcie lub systemie i to determinuje zachowanie poszczególnych odtwarzaczy.A jeszcze pytanie,jaki masz sprzęt bo to wkońcu ma olbrzymie znaczenie dla działania tego typu aplikacji?

Jak już ten temat został poruszony :smiley: - Jaki jest lepszy program do defragmentacji ? Te Windowsowski jest słaby …

SpeedDisc z pakietu Nortona.