Problem z playerem mp3

Witam,

posiadam playera mp3 Creative Muvo i od jakiegoś czasu nie mogę go włączyć. Nie jestem pewien, czy padła pamięć w tym playerku, czy to wina softu.

Może ktoś z Was zna programik do diagnozowania pamięci mp3. Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

Jaki to model MuVo??

http://pl.europe.creative.com/landing/M … elcome.asp

spróbuj tego :slight_smile: pewno wina softu, wgranie nowego raczej rozwiąże sprawę :slight_smile:

Raczej nie wina softu za każdym razem jak chce co kolwiek z nim zrobic robi mi sie zwiecha. Model to muvo TX

Może to jednak wina softu. Wymień do na nowszy. Użyj tego co napisał wigrus.

Kurde i tu się robi problem nie mogę zrobić update bo mi wyskakuje zonk “Wystąpił problem z aplikacją Automated firmware update and/or formatting for CL MP3 i zostanie ona zamknięta”. można jeszcze coś z tym zrobić?

A jak sytuacja z wgrywaniem można na niego wgrywać ,widać zawartość na komputerze ??

Nio wlasnie nic na nim nie widac nawet nie mam mozliwosci na niego wejsc. Chyba padla pamiec w nim, chyba ze sie myle (mam nadzieje ). Jak chce cos zrobic przy nim odrazu wysakuje mi jakis blad.

Moim zdaniem lekarstwem będzie format .Panel sterowania >zarządzanie dyskami ,czekasz aż sczyta i format -dawno nie byłem na win ale to chyba coś w ten deseń .

nie da się sformatować przez sposób jaki podałeś. może istnieje jakiś program do formatowania takich playerów???

Panel sterowania >Narzędzia administracyjne >Zarządzanie komputerem > po prawej zarządzanie dyskami .Tu nie można ??

nie można, w ogóle go nie widzi po podłączeniu pod port usb! !!

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.