Problem z plikami 3gp w komórce

Witam

Mam kilka nakręconych filmików w komórce. W telefonie filmiki odtwarzają się normalnie bez problemowo. Natomiast po skopiowaniu na dysk twardy komputera (format 3gp) i po uruchomieniu tego pliku film jest odtwarzany w trybie przyśpieszonym (jakieś 3 razy szybciej leci niż normalnie). Po skonwertowaniu tego pliku do formatu avi programem Xilisoft Video Converter efekt jest taki sam - kilkakrotne przyśpieszenie filmu. Co może być nie tak ?. Zależy mi na tym by działały poprawnie :slight_smile:

A może na początek powiesz jakiego odtwarzacza używasz oraz jakich kodeków (jeśli to jest jakaś paczka zawierająca filtr ffdshow, to podaj jego wersję). Pobierz też gspota o pokaż, który dekoder faktycznie jest używany przy otwarciu tych plików (MS A/V).

Odtwarzacz to Media Player Classic lub Allplayer. Kodeki to paczka K-Lite Codec Pack 3.9.0 Full. Zrzut ekranu z gspota :

20080427024739croh0.jpg

Nie wiem czy dobrze zrobiłem ten zrzut ;). Jak by co to jeszcze raz zrobię :slight_smile:

W dniu 27.04.2008 , o godzinie 9:11 został dopisany post przez martinez2006

Może to wina kodeków jest ?. Może te kodeki co ja mam są nie wystarczające. Ogólnie z filmami nie miałem nigdy problemu. Dopiero teraz jak zgrałem na kompa filmiki z komórki :).

Zrzut niestety Ci nie wyszedł…

spróbuj jeszcze raz.

zainstaluj sobie nowszą wersję Real Alternative ale nie beta bo może nie działać stabilnie.

chyba raczej quick time i to nie alternative tylko normalna wersje real jest do rmvb…

Nie wiem czemu tak jest. Kiedyś było wszystko normalnie. Pobawiłem się w virtual dubie i jakoś przywróciłem te filmiki do normalności :slight_smile: