Problem z plikami :C

Witam!

Mam dziwny problem…

Jestem administratorem tego komputera, poukrywałem wszystkie pliki, każdy folder i każdy pliczek, jako że jestem administratorem to pomimo ukrycia widziałem te pliki… Ale po ponownym uruchomieniu systemu ukazał mi się pusty pulpit, powitania jak przy pierwszym uruchomieniu systemu (nawet Firefox pytał czy ma zaimportować ustawienia z IE). Pliki które ukryłem są teraz dla mnie niewidoczne, nie mogę niczego uruchomić, ikony z menu start poznikały…

I co dziwne kiedy wpiszę nazwę folderu w pasku nawigacji, np. C:\Documents and Settings\ To zostaję do niego przeniesiony i pliki, które poukrywałem są dla mnie widoczne i są zaznaczone jako nieukryte… :C

Plików tych nie mogę uruchomić przez ‘Mój Komputer=> Dysk’ ponieważ gdy wejdę na którąś z trzech partycji to jest ona pusta (nie widze żadnych plików) a we właściwościach dysku pisze że zajęte jest miejsce np. 15 GB i znajduje się 657 plików…

Nie robiłem punktu przywracania systemu tak więc nie mogę przywrócić dawnego “ładu”.

Proszę o pomoc ponieważ mój komputer w takim stanie rzeczy jest kompletnie bezużyteczny…

Mój system operacyjny to Windows XP Professional SP2.

Na komputerze poza mną są jeszcze 2 konta z ograniczonymi prawami, na tych profilach problem również występuje.

Proszę o pomoc

A dasz radę wkleić logi do działu z bezpieczeństwem ?

Log:

A jak zrobisz narzędzia > opcje > widok > pokaż ukryte pliki i foldery to się pokazują?

qrczak13

I tu też jest dziwna sprawa bo nawet nie mam tej opcji :C … wyparowała, a powinna tu być bo mam prawa administratora.

W trybie awaryjnym usuwasz te wpisy z wyłączony przywracaniem systemu.

[color=black]O2 - BHO: MyWebSearch Search Assistant BHO - {00A6FAF1-072E-44cf-8957-5838F569A31D} - C:\Program Files\MyWebSearch\SrchAstt\2.bin\MWSSRCAS.DLL (file missing) [/color]

[color=black]

O2 - BHO: mwsBar BHO - {07B18EA1-A523-4961-B6BB-170DE4475CCA} - C:\Program 

Files\MyWebSearch\bar\2.bin\MWSBAR.DLL (file missing) [/color]

[color=black]O2 - BHO: URLLink - {4A2AACF3-ADF6-11D5-98A9-00E018981B9E} - C:\Program Files\NewDotNet\newdotnet7_22.dll [/color]

[color=black]

O2 - BHO: Need2Find Bar BHO - {4D1C4E81-A32A-416b-BCDB-33B3EF3617D3} - C:\Program Files\Need2Find\bar\1.bin\ND2FNBAR.DLL (file missing) [/color]

[color=black]O3 - Toolbar: Need2Find Bar - {4D1C4E89-A32A-416B-BCDB-33B3EF3617D3} - C:\Program Files\Need2Find\bar\1.bin\ND2FNBAR.DLL (file missing) [/color]

[color=black]

O10 - Hijacked Internet access by New.Net 

O10 - Hijacked Internet access by New.Net 

O10 - Hijacked Internet access by New.Net 

O10 - Hijacked Internet access by New.Net 

O10 - Hijacked Internet access by New.Net [/color]

Złączono Posta : 22.11.2006 (Sro) 23:38

Dodatkowo przeskanuj system np mks.online