Problem z plikami MPC w winampie

Mam dużo plików typu MPC w komputerze, między innymi Dżemu, próbowałem już zainstalować np. to http://www.free-codecs.com/download/Win … Plugin.htm, ale winamp wtedy wariuje, wyskakuje czarny ekranik na górze monitora z czerwonym napisem, gdy go klikam, winamp się zamyka. Wersja wina to 5.5.4. 2165.

Chciałem nagrać dżem na płytkę audio do wieży, ale tego MPC na pewno nie przeczyta. Można zmienić na MP3 ? Co mam zrobić…? :o

do odtwarzania mpc w kompie polecam aimpa, ma on difultowo zainstalowaną wtyczkę do obsługi musepacków. w narzędziach tego programu znajdziesz też converter do zmiany mpc na mp3.

Jeśli chcesz bezpośrednio skonwertować mpc do cda (cd audio) i wypalić płytkę polecam Burrrn - free, po polsku, mały i dobry :slight_smile:

"Burrrn jest niewielkim, bardzo prostym w obsłudze programem służącym do wypalania płyt audio z danymi CD-Text. Program obsługuje pliki w wielu formatach:

wav, mp3, mpc, ogg, aac, mp4, ape, flac, ofr, wv, tta, m3u, pls, fpl playlists, cue sheets"

http://www.idg.pl/ftp/pobierz/pc/8544.html

W głównym oknie Burrrna dodaje utwory muzyczne (w formacie MPC) i wystarczy, że klikam na nagraj i programik z MPC robi działające CDA (cd audio) automatycznie?

oczywiście, jakikolwiek (z obsługiwanych plików) mu zapodasz on sobie skonwertuje do cda. Lista obsługiwanych kodeków jest w programie.

Obydwa programy są świetne. Dzięki.