Problem z plikami video

Od jakiegos czasu mam pewen problem:/ gdy wchodze w folder z plikami video moj komputer sie zawiesza wyskakuje ze wystapil blad z explorer.exe i oczywiscie nie wysylaj:D i tak jest za kazdym razem

nie wiem co z tym zrobic mam nadzije ze mi pomozecie

Roxx masz problem z plikami czy systemem ?? Zdecyduj się. Popraw tytuł i błędy. Na forum piszemy po polsku.

piszesz tego posta wszędzie, gdzie pada hasło związane z filmami. Autor jednak mam problem z systemem.

Pisze gdzieś, że uruchamia plik medialny ??

Co do kodeka, który polecasz. On nie jest do końca legalny, gdyż zawiera w sobie płatne kodeki, które są rozpowszechniane niezgodnie z licencją.

Jeżeli masz dużo filmów w tym katalogu i wyświetlanie ikon ustawione na “miniatury” to możliwe że komp się dławi na buforowaniu tych miniatur, zmień wyświetlanie ikon na np. liste.

juz uporalem sie z tym ale mam nastepne pytanie i nie bede robil nastepnego tematu na darmo :slight_smile: do niedawna gdy nacisnalem F5 po odswiezaniu automatyczne mi samo odswierzalo ale teraz gdy naciskam F5 to wlacza mi sie Moj Komputer i nie wiem co jest tego przyczyna

Złączono Posta : 08.04.2007 (Nie) 19:37

ludzie!! :mrgreen:

Pomozcie mi wreszcie :wink: