Problem z plikem REGPLIB.EXE

(Paweloooo) #1

mam taki problem ze wczoraj instalnołem nowy system z SP 2 i instaluje sterowniki od SB live a tu przy 95% instalacji wyskakuje komunikat windows"problem z aplikacja REGPLIB.EXE i zostanieona zamnieta" no to ok i instalacja dobiega koncu, po otworzeniu progamu od karty niemoge nic ustawicc karta niechodzi niemozna wybrac systemu głosników nic nawet głosność niechodzi...

niewiem co zrobic, nawet muzy niemoge posłuchac!

prosze o szybka porade

(:: Radziu ::) #2

Zrób skan systemu jakimś skanerem online, np

http://www.liutilities.com/products/win ... y/regtlib/

(Paweloooo) #3

NEt program po instacji ma jakis ład i nieche sie odpalic, niewiem juz sam, czy te sterowniki od karty muzycznej, niechca sie zainstalowac z powodu jakiegos Spyware?

(Joan Sunshine) #4

Wszystkie inne stery zainstalowane? Może być konflikt sterowników, ale spróbuj pliki sterownika ściągnąć ze strony producenta, może te, które masz, są uszkodzone.

(Paweloooo) #5

zawsze po kazdym formacie wgrywałem te same stery od muzyki, tym razem przy koncu jest ten bład tego pliku! a zawsze wszytkoszło tak samo, jest jescze cos takiego ze niemam regulacki głosnosci, wawe micro i inne moge regulowac, ale standardowej regualcji niema.... zobacznie czy w system32 macie taki plik jak ja .. jesli tak niech ktos napisze to bede prosił abym dostał go na maila

(JNJN) #6

paweloooo

Proszę używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

(Paweloooo) #7

chyba nic po tym, zostane bez dzwieku :stuck_out_tongue: