Problem z plikem REGPLIB.EXE

mam taki problem ze wczoraj instalnołem nowy system z SP 2 i instaluje sterowniki od SB live a tu przy 95% instalacji wyskakuje komunikat windows"problem z aplikacja REGPLIB.EXE i zostanieona zamnieta" no to ok i instalacja dobiega koncu, po otworzeniu progamu od karty niemoge nic ustawicc karta niechodzi niemozna wybrac systemu głosników nic nawet głosność niechodzi…

niewiem co zrobic, nawet muzy niemoge posłuchac!

prosze o szybka porade

Zrób skan systemu jakimś skanerem online, np

http://www.liutilities.com/products/win … y/regtlib/

NEt program po instacji ma jakis ład i nieche sie odpalic, niewiem juz sam, czy te sterowniki od karty muzycznej, niechca sie zainstalowac z powodu jakiegos Spyware?

Wszystkie inne stery zainstalowane? Może być konflikt sterowników, ale spróbuj pliki sterownika ściągnąć ze strony producenta, może te, które masz, są uszkodzone.

zawsze po kazdym formacie wgrywałem te same stery od muzyki, tym razem przy koncu jest ten bład tego pliku! a zawsze wszytkoszło tak samo, jest jescze cos takiego ze niemam regulacki głosnosci, wawe micro i inne moge regulowac, ale standardowej regualcji niema… zobacznie czy w system32 macie taki plik jak ja … jesli tak niech ktos napisze to bede prosił abym dostał go na maila

paweloooo

Proszę używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

chyba nic po tym, zostane bez dzwieku :stuck_out_tongue: