Problem z plikiem ASF

Witam!

Mam problem z filmem z kamery w formacie asf. Otóż chcialbym go obrobić. Nowsze wersje virtualdub’a nie obsluguja asf, a nie mogę znaleźć tej wersji 1.3c. Próbowałem też zmienić na avi lub mpeg ale w wiekszosci programow efekt byl taki ze filmik wygladal jakby sie cial, a jeśli efekt byl ladny np w ASF converter to do filmiku byl wklejony napis, że wersja nie zarejestrowana. I moja prośba brzmi: czy mógłby ktoś pomóc mi w znalezieniu albo konwertera dobrego albo virtualdub’a 1.3c albo jakiegos innego programu, którym mógłbym obrobić pliki ASF. Dziękuję za wszelką pomoc!

Jak wpiszesz w google virtualdub 1.3c to pod pierwszym linkiem masz stronkę z której można to ściągnąć :roll: :roll: :roll:

Chodzi o stronkę.

myślę, że ten programik będzie bardzo dobry

http://amnezja.org/modules.php?name=New … e&sid=3662

Dzięki! Tylko pojawił się nowy problem :frowning: jak otwieram ten plik tym Virtualdub’em to wyskakuje błąd: ASF: illegal object fragment flags f8 in packet at c000 packet size =4000, pp=12, send tiime 29:03:03:02 Wie ktoś o co chodzi? :frowning:

Edit

zaraz sprawdze ten drugi

Edit:

Jeeee! Ten drugi programik idealny:D dzięki wam :smiley:

Edit:

A jakby kto jeszcze znał jakieś inne programy tego typu to sie nie pogniewam :smiley:

Złączono Posta : 15.01.2006 (Nie) 14:49

Przepraszam pomyłka :frowning: Jest lepiej w tym programie jednak dalej troche filmik jest jakby zwolniony. Nie wiem moze to chodzi o kodeki albo cos? Jakby co to ja mam ffdshow i takie jak allplayer pokazal ze mi brakowalo. Powiedzcie co jest nie tak plz :frowning: