Problem z pluginem do winampa

(Marekstepien) #1

Mam problem z pluginem Leoslyrics. Mianowicie nie wyszukuje on tekstów piosenek :? Pisze coś takiego : Error getting search results. Moja koleżanka też ma taki problem z nim :? Czy ktoś jeszcze miał z tym problem? I jak można to naprawić??

(Maesky) #2

Oczywiście, ten problem pojawia się wielokrotnie, ale chyba trzeba to przeboleć, bo plugin jest naprawdę ekstra pomimo błędów.

Rada: jak coś się zawiesza to polecam zrobić "restarta", czyli wcisnąć lewy alt+z - okienko od leo zniknie -> a następnie ponownie wcisnąć lewy alt+z - a okienko ponownie się pokaże i bardzo prawdopodobne, że już z właściwym tekstem(no chyba, że nie ma tekstu w bazie liryk, to siłą rzeczy nie znajdzie)

(Marekstepien) #3

Ale mi chodzi oto, że wcześniej działało dobrze i do piosenki do której wcześniej znajdował tekst teraz go nie znajduje :frowning: można to naprawić jakoś?

(Maesky) #4

Może to jest związane z chwilowym problemem z połączeniem z serwerem, na którym są te liryki albo z chwilowym problemem z twoim netem.

(Marekstepien) #5

Mój net raczej w porządku bo i u koleżanki musiałoby coś z nim być :\ a co do tego połączenia z serwerem to możliwe ale czy możliwe że od niedawna dopiero to jest?

(Maesky) #6

Chyba trzeba zaobserwować, jak często to się dzieje, może jutro będzie działać caly czas, kto wie...kiedyś też mnie to wkurzało, a teraz jakoś przymykam oko :wink: