Problem z pluginem do winampa

Mam problem z pluginem Leoslyrics. Mianowicie nie wyszukuje on tekstów piosenek :? Pisze coś takiego : Error getting search results. Moja koleżanka też ma taki problem z nim :? Czy ktoś jeszcze miał z tym problem? I jak można to naprawić??

Oczywiście, ten problem pojawia się wielokrotnie, ale chyba trzeba to przeboleć, bo plugin jest naprawdę ekstra pomimo błędów.

Rada: jak coś się zawiesza to polecam zrobić “restarta”, czyli wcisnąć lewy alt+z - okienko od leo zniknie -> a następnie ponownie wcisnąć lewy alt+z - a okienko ponownie się pokaże i bardzo prawdopodobne, że już z właściwym tekstem(no chyba, że nie ma tekstu w bazie liryk, to siłą rzeczy nie znajdzie)

Ale mi chodzi oto, że wcześniej działało dobrze i do piosenki do której wcześniej znajdował tekst teraz go nie znajduje :frowning: można to naprawić jakoś?

Może to jest związane z chwilowym problemem z połączeniem z serwerem, na którym są te liryki albo z chwilowym problemem z twoim netem.

Mój net raczej w porządku bo i u koleżanki musiałoby coś z nim być :\ a co do tego połączenia z serwerem to możliwe ale czy możliwe że od niedawna dopiero to jest?

Chyba trzeba zaobserwować, jak często to się dzieje, może jutro będzie działać caly czas, kto wie…kiedyś też mnie to wkurzało, a teraz jakoś przymykam oko :wink: