Problem z płytą ECS K7S5A

Witam, mam problem z płytą ECS K7S5A. Aktualnie pracuję na Win98SE i nie mam możliwości zainstalowania nic nowszego z rodziny windy, tzn. sama instalacja przebiega bezproblemowo, natomiast już praca na jakim kolwiek systemie jest niewykonalna z powodu pojawiających się błędów a sam procesor pracuje bez znanych przyczyn na 100% wydajności. Myślę, że jest to winą Biosu i mam zamiar go uaktualnić. Czy to pomoże? Proszę o poradę związana z moim problemem. Może ktoś miał identyczny problem?

Posiadam jeszcze kamerke internetową, niestety nie mogę jej używać bo po włączeniu programu obsługującego kamerkę system w Win98 wywala błąd i wymaga restartu systemu. Kamerka to Live! Cam Vista IM firmyCREATIVE.

:frowning: :frowning: :frowning:

aha znalazłem BIOS http://www.softwarepatch.pl/plik/1433/56/130//ECS-K7S5A—bios-v020206_(komentarze).html do tej płyty. :slight_smile:

Sciagnij i zainstaluj najnowsze oficjalne sterowniki do wszystkiego co masz w kompie. A potem sprzedaj ta plyte bo to jest smiec jakich malo - wiem bo taka niestety posiadalem…

zaktualizuj BIOS bo w starszych typach BIOS-u bywały anomalia , a co do samej płyty do XP śmiga super bo sam taką posiadam, wydaje mi się że po aktualizacji może się coś polepszyć

może dokładnie jakaś konfiguracja systemu :O… ja mam tą płytkę z procesorem AMD Duron 800 Mhz i śmiga jak dziki ;O