Problem z płytą główną Gigabyte GA-K8VT800

a dokładniej z podłączeniem się do internetu.Sprawa jest nastepująca instaluje sterowniki do plyty głównej konfiguruje połączenie internetowe jak zawsze zgodnie z instrukcja (korzystam z internetu przez kablówke) i kicha w

w “moje otoczenie sieciowe” połaczenie wskazuje że jest poprawne lecz nieodbiera danych i kazda próba połaczenia z siecią na tej płycie kończy sie niepowodzeniem.Próbowałem na 2 kartach sieciowych jak i na windowsie i linuxie efekt ten sam ;/ może ktoś z was wie w czym tkwi problem

Pozdrawiam.

A wcześniej działał?? co kombionowałeś ,wymieniałeś coś w kompie , jaki dostawaca? jak wymieniasz karte sieciową czy płyte gł z zintegrowaną kartą sieciową to przez podłączeniem się do internetu należy wpisać poprzedni mac adres karty sieciowej , w mojej sieci użycie innego mac adresu (karty sieciowej) na danym IP kończy się natychmiastową blokadą “internet” u dostawcy.

jak poznać poprzedni adress karty sieciowej ? i oczywiście jak go podmienić

a wymieniłem stara płyte główna siemensa pod slot 1 z karta sieciowa zintegrowana właśnie na Gigabyte GA-K8VT800 równierz zintegrowaną

a dostawca internetu to lokalny operator tv kablowej (stronka http://www.isko.net.pl )

Dziękuje za odpowiedź i nakierowanie mniej i wiecęj na problem:)