Problem z płytą główna MSI K8N Neo2 Platinum

Witam, czy może ktos mi doradzic jak zdiagnozować co stało się na mojej płycie głównej?

Otoz po zmianie dzis zasilacza na 400W (poprzedni nie odpalał w ogóle komputera), plyta startuje wszystkie wiatraczki w środku ale nie przekazuje obrazu; czy tez nie daje mozliwosci nawet na otwarcie szuflady w cdromie. Nie wiem już co zrobić; czy to wina biosu?

Komputer kupilem na aukcji i sprzedający go zapewniał ze działa wszystko dobrze. Po odebraniu komputera z poczty w ogóle nie zaskakiwał, wiec pierwsza moja diagnoza byla wymiana zasilacza; dzis to zrobilem, podłączyłem wszystko jak należy - ten nowy zasilacz podaje napięcie na płytę ale w ogóle nic potem nie startuje (tj. obraz, cdrom, dysk). Wszystko podłączyłem poprawnie.

Procesor jaki sie tam znajduje to:

AMD Athlon 64 x2 Dual Core 3800+

prosze o pomoc; dozgonne dzieki

Przeczytaj dokładnie ten artykuł: http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=347-all szczególnie przypadek nr.2. Tam kryje się rozwiązanie Twojego problemu.

wg mnie to pierwsze co powinienes zrobic to zwrocic bubel sprzedawcy

i tak chyba zrobię…

dziękuje za pomoc (szczególnie z tym linkiem) - niestety nic nie zadziałało…

a poza tym zdejmując cooler niestety procek odszedł razem z nim (nie majac nawet pojecia ze tak moze byc), co juz w ogole moge spisac plyte na straty…

zycie, ahh te AMD to naprawde dobre produkty :smiley:

pozdrawiam serdecznie