Problem z płytą ratunkową z PC World

W ostatnim, najnowszym nr. PC World na DVD jest kreator płyty ratunkowej. Chciałabym się dowiedzieć czy komuś udało się ją wypalić. Z kręgu moich znajomych trzy osoby, łącznie ze mną nie umieją sobie z tym poradzić. Próbowałam na różnych systemach. Na PC, gdzie mam Win XP Pro, po tworzeniu kopii, system restartuje się z błędem, log z WinDbg niżej. Na laptopie, gdzie mam Vistę HP, wyrzuca również error, z tym, że nie udało mi się logu zapisać (odmowa dostępu). Na czas instalacji, zgodnie z poradą, pozamykałam wszystkie programy łącznie z KIS. Na laptopie mam Avirę, też ją wyłączyłam, skutek podobny. W instrukcji instalacji jest wzmianka, żeby na Vista i Win 7 uruchomić plik jako admin, nie mam pojęcia jak to zrobić, wobec tego proszę o info, jakiego użyć polecenia do Uruchom, żeby odpalić całą płytę DVD jako admin. Płyta po otwarciu nie zawiera folderu z w/w kreatorem, więc skopiować pliku również nie można. Zastanawiam się, czy płyta jest felerna, czy źle się do tego zabieramy.

http://wklejto.pl/60173

Aby uruchomić jako admin w Windows Vista i Seven (7): Klik na pliku PPM --> Wybrać uruchom jako Administrator --> Odpowiedzieć na pytanie UAC i gotowe.

Już ok, temat nieaktualny. Po otwarciu płyty znalazłam odpowiedni plik, który można uruchomić przez PPM, wcześniej miałam problem z wyborem, płyta wreszcie wypalona i działa.

Witam możesz powiedzieć jaki znalazłaś plik po otwarciu płyty bo mi ma już robić obraz płyty i wyłącza się komputer a masz XP

Info masz na obrazku. Na XP nie zrobiłam, bo niestety, nie mam założonego hasła i nie mogłam pliku uruchomić z PPM jako administrator. Płytę wypaliłam na Vista HP. Musisz ja zamknąć, jeśli się sama odpali, następnie otworzyć, znaleźć wskazany plik i uruchomić go spod prawego myszy, koniecznie jako admin, inaczej nic z tego nie będzie. Dodatkowo, odłącz sieć, zamknij antywirusa, czy co tam masz z ochrony, jak i zbędne programy z tray’a. Powodzenia.

http://images50.fotosik.pl/274/6154e76b6576e3dcmed.jpg