Problem z pobieraniem plików w Mozilli

Witam! Mam pewien problem: mam zainstalowaną wtyczkę download status bar, która jest włączona i zawsze działała. Teraz, nie wiem czego, nie działa; nie wyświetla się nawet stan pobieranych plików w “pobieranych plikach”. Dla czego tak się dzieje? Przeinstalowałem ale to nic nie dało. Nawet się w “pobieranych plikach” nie wyświetla miejsce zapisu plików (puste miejsce), a w opcjach jest zaznaczone na pulpit. POMOCY!

Z de instaluj wtyczkę.Wyłącz i włącz Firefox-a. Aktualizuj Firefox-a do wersji 2.0.0.9 i zainstaluj TO

Jak dla mnie super. Może pomoże.

Niepomogło :/kurde mogę odinstalować firefoxa i usunąć cały folder z danymi ale tam mam zakładki i ustawienia :confused:

To skopiuj plik z zakładkami i dopiero usuwaj.

ehhh wygląda na to, że ściąga wszystkie pliki gdzieś w tle, ale gdzie???

Złączono Posta : 03.11.2007 (Sob) 23:58

narazie będę posiłkował się wtyczką DownThemAll :cry:

A próbowałeś Narzędzia/Opcje…/Główne i zmianę parametrów pobierania?

Tak…, nic nie dało :confused: mówie że jakoś to się ściąga wszystko w tle :shock: bo widze na Netmeterze że drze download

Złączono Posta : 04.11.2007 (Nie) 0:40

jak zamknę proces firefoxa to przerywa się ściągać

wykasuj wszystko w folderze temp i sprawdź czy jak coś ściągniesz. może sie pojawi,lub zainstaluj program easy

cleaner

jest w nim opcja sprawdzania zajętej przestrzeni na dysku podaje ze scieżką dostępu pobierz jakiś spory plik i go poszukaj

Przyczyną jest uszkodzenie pliku z historią pobieranych plików.

Usuń plik downloads.rdf z katalogu profilu Firefoksa:

C:\Documents and Settings[nazwa użytkownika]\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles[losowy ciąg znaków].default\

Folder Dane aplikacji może być ukryty. Wtedy zmień preferencje wyświetlania w Opcjach folderów.

Jeśli nie pomoże wykonaj Standardową Diagnostykę.

Pomogło! !!