Problem z pobieraniem plików z MSDNAA

Witam.

Moja dziewczyna przystąpiła do programu MSDNAA. Wszystko byłoby ok. gdyby nie to, że podczas próby pobrania pliku wyświetla się jej:

image_id: 2027

Niby jest tam informacja żeby poczekać kilka sekund i zacznie się pobieranie, ale te kilka sekund trwa już kilka godzin.

Wie ktoś co może być nie tak?

A za pomocą czego próbuje ona ściągnąć tego Win 7 Pro ?

Tak jak widać wyżej na obrazku. Przed ściągnięciem obrazu pobiera się downloadera, odpala się go i za jego pomocą ściąga. Inne programy poszły bez problemu, tylko Windows 7 nie daje się pobrać.

sorki za głupie pytanie ale próbowałeś jeszcze raz od początku włączyć downloadera albo pobrać go z msdnaa jeszcze raz? U mnie win 7 pobiera się bez problemu

http://msdn.microsoft.com/pl-pl/default.aspx Nie pomyliła adresu ?

Dziwna sprawa. Okazało się że tego Windowsa jednak pobrało, tylko downloader się “zawiesił” i nie pokazywał informacji że ściąga go.

Dodane 22.10.2009 (Cz) 13:44

Nie, nie pomyliła.

A czy przeglądarka IE Internet Explorer działa poprawnie ?? Ponieważ ten downloader wymaga przeglądarki IE ( jeśli ma IE6,7 to niech zaaktualizuje ja do najnowszej wersji 8)

Opowiadasz tam. Downloader od pewnego czasu używa Javy i bez żadnego problemu używam go na Firefoxie. IE nie jest do niczego potrzebny