Problem z pobieraniem plików z XP

Mam następujący problem, nie mogę pobierać plików z netu takich jak np z vortalu dobreprogramy , komputer nie zaczyna automatycznego pobierania danych po kliknieciu np. na "pobierz plik " lub "pobierz wersję bezpłatną " , Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc to z góry dziękuję, pozdrawiam corsaink :slight_smile:

Masz może zablokowane wyskakujące okienka. :smiley:

Poczytaj

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=10543

Help me przyjacielu bo zwariuję jak mam odblokować te okienka :frowning:

Jeżeli masz Sp2 to

Narzędzia >>Blokowanie wyskakujących okienek>>wyłacz :smiley:

Oczywiście jak używasz IE. :smiley:

Update:

Uwaga!!!

W związku z zaistniałą pomyłką w tym topicu z opcjami dostępnymi tylko w dodatku sp2 musze wyjaśnić że instalacja dodatku nie rozwiąże problemu a wręcz odwrotnie może jeszcze pogorszyć sytuacje. Problem powodują zablokowane popupy lub java script. Należy szukać rozwiązania wsród aplikacji zainstalowanych na swoim komputerze np. Pasek Google Tolbar czy firewall. Autor topicu został poinformowany mailem o tym. Za wszystkie błędy przepraszam.

tak używam IE ale wiesz co ja jestem laikiem w tych sprawach i nie potrafię znaleźć tego w narzędziach , bardzo proszę napisz mi to dokładniej krok po kroku

Tam jest dokładnie ale masz tu graficznie ( Dotyczy tylko windowsa z SP2)

klik.jpg

a potem

wysk.jpg

ja nie mam tak w XP-ku. nie mam wiersz blokowanie wyskakujących okienek :frowning:

Prawy przycisk myszy i zapisz element docelowy!

A używasz jakiegoś innego programu do blokowania okienek?? Nie masz pewno SP. :?

Nie na dobrych. Masz tam javascript nie pobierze. :?

zprawym przyciskiem to działa nie działa , głupi mi zapytać … no ale Co to jest SP??

Dodatek serwice pack do windowsa XP i IE. :smiley:

lipa sciągnął bym sobie i zainstalował tego SP ale nie mam jak przez te okienka:(

Tylko problem w tym ze SP2 blokuje takie okienka ale powinno się instalować SP więc masz linka

:arrow: http://download.microsoft.com/download/ … P2-PLK.exe

Możesz to sciągnąc z Windows Update. :smiley:

ok dzieks sciąga po kliknieci prawym przyciskiem myszy ale potrzebuję na to jeszcze z 3 godziny w moim tempie

A masz SP2?

Kontynuj swój temat. Jak nie masz sp2 to nie masz i tej opcji. :smiley:

To jak moge sciagac pliki??? Mam ten sam problem co zalozyciel tego TEMATU