Problem z pobraniem do konca publicznej Visty

siemka, jak juz wiadomo microssoft udostępnił puliczną wersje visty.chciałem ją sobie sciagnąc na procka 32 bitowego.no i sciaałem za pomocą Opery obraz visty miał 3.2 gb i sciagło mi rowne 3.0gb i było napisane ze juz zakonczyło sicąganie.wie ktos co jest nie tak?bo chyba do konca nie pobrało bo jak chciałem wypalic ten obraz co sciagło te 3.0 gb to pisało ze rozmiar się nie zgadza(w nero)

Nie zatrzymałeś przypadkiem pobierania w transferach opery?

Bo jeżeli tak to coś mi się widzi że 3GB ściągania poszło na marne :frowning:

Spróbuj jescze w operze kontynuować pobieranie. Jeśli pójdzie to ok, jesli natomiast nie to:

albo rzeczywiście ma mieć 3 GB

albo ściągnęło się niepełne. Spróbuj wypalić obraz na płytkę i módl się aby nie wystąpił błąd pod koniec instalacji :lol:

własnie wypaliłem i nie moge zainstalowac jak wpisze klucz aktywacyjny to i klikne dalej to pisze cos “was cacel…” czy jakos tak :?

Vista Beta 2 podaj dokładnie co tam pisze.

Literka w literkę :wink:

tylko ze nie pamiętam a nie chce mi sie znowu zaczynac instalacji visty jak wiem ze jej nie zainstaluje :?

To ,że Ci się nie chce ,to nie nasza wina.

Zrób to ,o co Cię poprosił aju i podaj treść błędu.

Zobacz jeszcze ,czy nie masz za mało miejsca na dysku.

chyba dam sobie spokuj z tą vistą… :oops:

Zrobisz jak zechcesz. Ale podając treść błędu, znacznie ułatwisz zadanie. Bo będziemy wiedzieć czy to wina nie do końca pobranego instalatora czy może za mało miejsca na dysku, konflikt sprzętowy czy jeszcze coś innego.

A tak to możemy sobie tylko polemizować.