Problem z pobraniem i z serwerem na debianie

Poda mi ktoś konkretny link do pobrania polskiego Debiana i jak postawić na nim serwer ? ?

www.debian.org “Jak zdobyć debiana”

Nic dodać nic ująć… :expressionless:

Zainstaluj ubuntu i ciesz się compizem

Mógłbyś jaśniej ?

Debiana możesz pobrać ze strony www.debian.org, Nawet zakładkę “Jak zdobyć debiana” podałem. Problemu już mieć nie powinieneś.

Co do pytania:

To nie mam nic do dodania do tego co powyżej napisałem.

Nie wiesz skąd ściągnąć debiana, a chcesz postawić na nim serwer nie precyzując do czego ma on służyć.

Staram się być tolerancyjny i obiektywny od jakiegoś czasu dlatego najpierw polecam zapoznać się z tekstami na stronie:

http://newbie.linux.pl/?id=article

oraz zapoznać się na początek z ubuntu i pobawić compizem.

Pozdrawiam

adrian217 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Mam zamiar postawić serwer pod forum aby inni oprócz mnie mieli dostęp do forum serwer ma się opierać o mój komputer słyszałem że do czegoś takiego najlepszy jest debian

Chcesz mojej szczerej rady od serca??

Znajdź sobie darmowy hosting i prosty w instalacji skrypt forum.

Bez obrazy ale pojęcia o linuksie nie masz żadnego, nie wiesz nawet czego ci dokładnie potrzeba stąd wniosek - nie poradzisz sobie.

Plichu po poprostu nigdy nie miałem Debiana co do ubuntu to nie mam problemu . Dobra sam doszedłem jak mogę postawić serwer pod linuxem sam nie masz pojęcia żadnego temat do zamknięcia.

:o

Chłopie, nie potrafiłeś wpisać w google Debian a zarzucasz koledze Plichu brak wiedzy?

Od Debiana będzie dla Ciebie lepsza ta strona

Może nie rzucajmy linkami do dziecineo ale fakt faktem pytałeś skąd ściągnąć “polskiego debiana”, nie wiedziałeś nawet że potrzebny ci serwer www+php+ np. mysql to o czym my rozmawiamy. Stawiam piwo że polegniesz na konfiguracji przykładowo apache, o reszcie nie wspominając i warto zauważyć że o administracji takiego serwera nawet nie wspominam.

Ps. żeby strona była dostępna non-stop twój komputer musiałby chodzić 24/h 7dni w tygodniu co w połączeniu ze sporym zwolnieniem łącza da efekt taki że znudzi ci sie zabawa po kilku godzinach.

Ale powodzenia.

Wiem że potrzebny mi serwer z php + mysql bez tego forum nie ruszy i to że komputer musi chodzić 24/7 to też wiem moje łącze to 10 mb/s więc problemu nie mam a co do tej strony dla dzieci neo zapraszam julek

Jako że autor tematu otrzymał odpowiedź, a teraz robi się tutaj niezłe OTowisko, temat zamykam.