Problem z Pobraniem Plików E-Wyciągów z Banków On Line Na XP

Cześć,

Mam taki problem jak - chce pobrać co miesięczy e-wyciąg z Banku ON LINE w formacje PDF i za każdym razem jest to nie możliwe. Na Windows’ie 98 działa a pod XP nie. Zaznaczam że mam wyłączoną blokade wyskakujących okienek - po pojawieniu się paseka bezpieczeństwa w nowym oknie informującego że jest do pobrania plik PDF klikam na niego i daje Pobierz Plik… i tu koniec, nie pobiore pliku na XP a na innym komputerze z Windows’em 98 pobiore ten plik. Z koleji bez problemu na XP pobieram inne pliki np z http://www.dobreprogramy.pl - klikam na pasek bezpieczeństwa, Pobierz Plik… i pobieram plik.

Zainstalowany mam również Adobe Reader.

W czym jest problem i jak go naprawić?. Proszę o pomoc.

W IE: Narzędzia --> Zarządzaj dodatkami --> Włącz AcroIEHlprObj Class

Zobacz też, czy możesz otworzyć ten plik.

Jak otwieranie dokumentów PDF w innych przeglądarkach?

Wasacz używam tylko przeglądarki IE 6.0. Inne dokumenty PDF zarówno na komputerze z XP jak i 98 otwierają się bez problemu. Tylko właśnie ten e-wyciąg z Banku ON LINE na XP mi nie działa. Zrobie tak jak napisałeś

ale dopiero w godzinach wieczornych, teraz pracuje i mam 98 :slight_smile: . Napisze czy poskutkowało to czy dalej jest tak jak było.

Złączono Posta : 23.08.2006 (Sro) 21:32

Mam włączone AcroIEHlprObj Class w IE: Narzędzia --> Zarządzaj Dodatkami

718f445084a31c46m.jpg

Dalej jest problem z pobraniem pliku PDF e-wyciągu Banku ON LINE na XP. Przeglądarkę IE mam tak ustawioną jak zalecają na stronie Banku, wszystko działa ładnie dojde do tego momentu co poniżej

58b723ab2d11a213m.jpg

daje na pasku informacyjnym Pobierz Plik… i pliku nie pobiore. Jest jeszcze jakiś sposób na naprawienie tego?.