Problem z pobraniem plików w Firefox 3 i IE7


(Persifall) #1

Nie mogę ściągnąć beta Gadu-Gadu 8 z http://www.gadu-gadu.pl/beta/; z vortalu dp. nie mogę pobrać programu ipla. To wyświetla się podczas próby ściągnięcia:

Gadu-Gadu 8 - http://img361.imageshack.us/img361/283/capture2cf4.jpg

ipla- http://img100.imageshack.us/img100/8641/captureat7.jpg


(Arkadiuszzz) #2

Jeżeli używałeś programów takich jak akcelerator pobierania plików (DAP) to się nie dziwię,ale próbowałeś już poprostu prawym przyciskiem myszy kliknąć na link prowadzący do programu i wybrać opcję "zapisz jako" ?


(Persifall) #3

Nie używam/nie używałem akceleratorów probiernia. PPM i zapisz jako - nie chwyta, znaczy nie pobiera programu.


(Arkadiuszzz) #4

Spróbuj skorzystać z opery albo reinstal Firefoxa... Z IE i tak lepiej nie korzystać,ja zmieniłbym jego nazwę na "Internet Exploder" :wink: Chociaż spróbuj jeszcze w Mozilli wejść narzędzia -> opcje -> aplikacje i tam ustawić....


(Persifall) #5

Sprawdzałem w Operze - to samo, więc wina nie leży w przeglądarce/przeglądarkach.

Ewentualnie, co mam tutaj ustawić? :slight_smile:


(Arkadiuszzz) #6

Ustawiasz tam w tabeli "czynność" po prawej stronie "Zapisz plik" dla danego formatu tego pliku...Wiem że chaotycznie opisuję ale nie chce mi się myśleć...:wink:


(Sebos99) #7

Więc jeśli nie używałeś akceleratorów pobierania to spróbuj pobierać przy jego pomocy.

Zainstaluj sobie FlashGet

Do tego przyda się wtyczka do Firefoxa, FlashGot, którą możesz pobrać z linka, którego podałem lub z poziomu przeglądarki: narzędzia- dodatki - i wpisać jej nazwę w szukaj

Powinno pomóc :slight_smile:


(Persifall) #8

Hmm, nie do końca satysfakcjonuje mnie to rozwiązanie. Jak ktoś będzie miał inne rozwiązanie mojego problemu, to niech pisze :slight_smile: A wam, dzięki za rady.