Problem z pobraniem programu

jakikolwiek program chcę pobrac z “dobreprogramy” wyświetla się on w jakimś trybie zakodowanym i nie mozna nic pobrac. Próbowałem pobrac Skype i Pity-2007 i ten sam problem. Dodam, że komp jest świeżo po postawieniu Windy ale to chyba nie ma zwiazku. Browser to Opera jakby to miało znaczenie . Proszę, pomocy…

Dodam ,że w IE7 ten problem nie występuje. Tak więc Opera…tylko co dokladnie. ???

“wyświetla się on w jakimś trybie zakodowanym” - czyli dokładnie jak?

  • widoczne są ikony? rozszerzenia?

może jakiś scren

Zapewne widzi w przeglądarce tak jak byś otwarł exe w programie tekstowym.

Odinstalowanie Opery i zainstalowanie jej ponownie nic nie dało. Nie wiem co robic… Prawdopodobnie jest tak, że exe otwarte jest w programie tekstowym, widac tylko jakieś krzaczki. Jak to zmienic,?

W opcjach Opery ustaw folder pobierania plików.

Przy pobieraniu zaznacz zapisz a nie otwórz.

Dobrol- Po kliknięciu w "pobierz program nie mam wyboru “uruchom” lub “zapisz” od razu wyswietla mi się strona z owymi krzakamai (jakby kodowana) Gdzie dokładnie w Operze są opcje pobierania.

Prawym przyciskiem na link do pobierania i Zapisz na dysku… (czy coś takiego) zapisz jako elemnt docelowy.

Wśród tych krzaków znalazłem coś takiego " This program must be run under Win32$7PEL"- jeśli pojawia sie komunikat o błędzie to właśnie cos takiego. Zauważyłem jeszcze jedna dziwną rzecz. Problem nie dotyczy pobierania każdego programu. Dla przykładu przy próbie pobrania Ashampoo AntiVirus 1.60 jest wszystko ok, a jak chcę pobrac pity-37 czy AVG antivirus free edition , czy Ashampoo Burning Studio 6.6 to mam wcześniej wspomniany problem. Pomocy! !!

google earth - błąd This program cannot be run in DOS mode