Problem z pobraniem programu


(Borysu G) #1

jakikolwiek program chcę pobrac z "dobreprogramy" wyświetla się on w jakimś trybie zakodowanym i nie mozna nic pobrac. Próbowałem pobrac Skype i Pity-2007 i ten sam problem. Dodam, że komp jest świeżo po postawieniu Windy ale to chyba nie ma zwiazku. Browser to Opera jakby to miało znaczenie . Proszę, pomocy...

Dodam ,że w IE7 ten problem nie występuje. Tak więc Opera...tylko co dokladnie. ????


(mareksolak) #2

“wyświetla się on w jakimś trybie zakodowanym” - czyli dokładnie jak?

  • widoczne są ikony? rozszerzenia?

może jakiś scren


(PaPuX) #3

Zapewne widzi w przeglądarce tak jak byś otwarł exe w programie tekstowym.


(Borysu G) #4

Odinstalowanie Opery i zainstalowanie jej ponownie nic nie dało. Nie wiem co robic… Prawdopodobnie jest tak, że exe otwarte jest w programie tekstowym, widac tylko jakieś krzaczki. Jak to zmienic,?


(Dobrol) #5

W opcjach Opery ustaw folder pobierania plików.

Przy pobieraniu zaznacz zapisz a nie otwórz.


(Borysu G) #6

Dobrol- Po kliknięciu w "pobierz program nie mam wyboru “uruchom” lub “zapisz” od razu wyswietla mi się strona z owymi krzakamai (jakby kodowana) Gdzie dokładnie w Operze są opcje pobierania.


(Supinski Aleksander) #7

Prawym przyciskiem na link do pobierania i Zapisz na dysku… (czy coś takiego) zapisz jako elemnt docelowy.


(Borysu G) #8

Wśród tych krzaków znalazłem coś takiego " This program must be run under Win32$7PEL"- jeśli pojawia sie komunikat o błędzie to właśnie cos takiego. Zauważyłem jeszcze jedna dziwną rzecz. Problem nie dotyczy pobierania każdego programu. Dla przykładu przy próbie pobrania Ashampoo AntiVirus 1.60 jest wszystko ok, a jak chcę pobrac pity-37 czy AVG antivirus free edition , czy Ashampoo Burning Studio 6.6 to mam wcześniej wspomniany problem. Pomocy! !!


(Borysu G) #9

google earth - błąd This program cannot be run in DOS mode