Problem z pocztą Gmail

Mam problem z Google Gmail. Używam Gmail Notifier i Outlooka do konta Gmail. Na Notifier zazwyczaj mam wyświetlony komunikat: an error has occurred (cannot check messages 120002) the request timed out.

W Outlooku: serwer pop3 nie odpowiedział w ciągu 60sekund. Czy chcesz czekać dalej? Jak nie chce to wyskakuje komunikat poczty: Podczas komunikowania się z serwerem nastąpiło przekroczenie limitu czasu. Konto: ‘pop.gmail.com’, Serwer: ‘pop.gmail.com’, Protokół: POP3, Port: 995, Zabezpieczenie (SSL): Tak, Numer błędu: 0x800CCC19.

Na konto nie mogę się zalogować też przez żadną przeglądarkę. Tylko od czasu do czasu mi się to udaje. Mieliście może takie problemy z tą pocztą?

Nie wiem czy to wina kompa(wirus? blokuje akurat gmaila?) czy błąd poczty. Ale w telefonie mogę sprawdzić pocztę wtedy kiedy wyskakują mi te komunikaty:/

koczot , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

od niedawna Gmail używa bezpiecznego protokołu HTTPS jako domyślnego, dlatego różne klienty tej poczty mogą się teraz “buntować”.

Aby naprawić ten stan rzeczy, należy się zalogować na skrzynkę za pomocą przeglądarki komputerowej, przejść w ustawienia i zaznaczyć opcję “Nie używaj bezpiecznego protokołu HTTPS”.

Ale to przed tą zmianą już było:( ale najgorsze jest to że nawet z przeglądarki nie mogę się zalogować. Po prostu nie otwiera mi się czasami strona do logowania na pocztę:( Wpisując do google “gmail” wywala mi wyniki wyszukiwania, klikam na gmail i nic. Nie chce się otworzyć:/

Wyczyść prywatne dane w przeglądarkach

log z OTL też by nie zawadził

Wszystkie przeglądarki czyszczę często:/ używam też ccleanera. Mam Avasta, używam też AntiMalware i jeszcze jakieś inne programy. A też skanery online:/

Niedawno robiłem format c ale mam stary dysk i może na nim coś na stałe się “osadziło”.

mam loga z OTL. Pierwszy raz go robiłem to nie wiem czy to tak miało wyglądać. Podaję linka do niego:

http://www.wklej.eu/index.php?id=338dc3ef32