Problem z pocztą!

=P~ witam!

Pytanie moje- może banalne i wynika z nieodoczytania, dotyczy Mozilli Firefox i Mozilli Thunderbird, mianowicie:

z Firefox’a jestem bardzo zadowolony, ale nie mam tu mozliwości konfiguracji poczty(mam nic nie warty Outlook), Thunderbird takową posiada - czy jesli zainstaluję Thunderbird to automatycznie z tej przeglądarki będe musiał korzystać a o Firefox’ie bede musiał zapomnieć?

Tych poirytowanych banalnymi problemami pozdrawiam! :stuck_out_tongue:

Z góry WIELKIE DZIĘKI za pomoc! :

Nie będziesz musiał korzystać z Firefoxa, jak zainstalujesz Thunderbida. :slight_smile:

jakbym bardzo chciał to nie mogę zrozumieć o co chodzi :expressionless: :-s :expressionless:

przecież Thunderbird nie jest przeglądarką :o

chyba, że jakiś przymulony jestem :silly:

Właśnie oto mi chodzi- chcę zostać przy Firefox’ie ale potrzebuje pocztę

Więc możesz korzystać z tych programów zarówno jak i równocześnie, jak i osobno. :smiley:

Wiec doinstaluj Thunderbirda i bedziesz miał. :wink:

Thunderbird jest klientem poczty to nie jest przeglądarka internetowa :!: :!: przeglądarką jest Firefox… więc po zainstalowaniu THB w dalszym ciągu będziesz się mógł cieszyć z FF :slight_smile:

Najnowsza wersja niezależnego, bardzo dobrego klienta poczty oraz przeglądarki grup dyskusyjnych. Cechy charakterystyczne programu to wysoka funkcjonalność i bardzo wygodny interfejs użytkownika, wspiera XUL. Obługuje RSS. Współpracuje zarówno z Mozilla Firefox jak i innymi samodzielnymi przeglądarkami WWW. Dodatkową zaletą jest szybkość działania programu.

to z vortalu :slight_smile:

:smiley: Wielkie dzieki Wszystkim za tak szybkie i konkretne odpowiedzi - instaluje juz Thunderbird-

:smiley: :smiley: :smiley:

Pozdrawiam !!

Jeśli nie chcesz mieć osobnych programów do poczty i stron www to zainstaluj Operę. Tam masz wszystko w jednym :smiley: .