Problem z pocztą

Witam.

Po ostatniej infekcji wirusowej,z którą się uporałem mam problem z odbieraniem poczty przez Outlook Express.otóż po ściągnięciu poczty na dysk maile są puste bez tekstu i załączników.Może ktoś wie jak to naprawić.Używam win xp prof z sp1

Hmm, polecał bym zmianę programu pocztowego (na alternatywny, np. The Bat). Próbowałeś wchodzić na swoje konto przez net a nie outlocka?

Dzięki za odzew,ale…alternatywny program odpada, OE używam od dawna i wcześniej nie było z nim problemów,gdy zaczął szwankować to zainstalowałem taki alternatywny IncrediMail ale po pewnym czasie przestawał się uruchamiać ,więc myślę że problem tkwi gdzie indziej.

Może by pomogło przeinstalowanie OExpress ale nie wiem jak to zrobić może byście pomogli.

Chyba to si ę robi przez panel sterowania -dodaj usuń składniki Windows ale nie wiem co dalej?

Dodam ,że pocztę mogę odczytać w całości wchodząc przez neta na swoją skrzynkę

Pozdro

http://support.microsoft.com/default.as … ;PL;318378

Poczytaj, ten artykuł powinien rozwiązać Twój problem.

Pozdrawiam :okulary:

uważam że masz uaktywnioną funkcje “Ochrona przed wirusami” odptaszkuj menu > narzędzia > opcje zakładka Zabezpieczenia

Dzięki za podpowiedzi,ale plecenie naprawy systemu nie wykazało błędów w plikach systemowych a z regedit jeszcze nie próbowałem bo może skończyć się to reinstalką.W opcjach OE zakładka zabezpieczenia mam zaznaczone strefa internetowa[mniejsze bezpieczeństwo] i odhaczone nie zezwalaj na zapisywanie załaczników itd

Co dziwniejsze zainstalowałem znowu IncredibleMail i zaimportowałem te puste maile z Outlook Express i IncredibleMail odczytał tekst i załączniki ,które OE nie widzi

Także już nie wiem co jest grane.

Pozdro

Post OT - kasacja

Polecam przeglądarkę Opera! Jest dużo lepsza od IE i ma wbudowanego klienta poczty i wiele innych udogodnień. Bezpłatna polska wersja jest dostępna w tym vortalu. Dokładny opis działania Opery jest dostępny także w tym vortalu.

Pozdro