Problem z podglądaniem ściągnietych plików z emule

Witam!

Mam problem z emule, a raczej ze sprawdzaniem czy mi się coś ściągnęło czy nie. Chodzi mi o tą opcję ,WebSerwer" czyli że mogę np. w pracy zobaczyć i lub ile mi się ściągnęło. Zrobiłem wszystko jak trzeba.

Jak ,próbuje" sprawdzić z 2 kom. czy to działa (w adresie wpisuje http://IP:port/ ) i pisze mi że nie może znaleźć serwera o co chodzi?? Proszę o pomoc!!

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

Może cię coś blokuje? sprawdź (jeżeli masz) firewalla i zaporę (na obu komputerach).

Opisz dokładniej.

Masz kompa w domu i nic pobierasz, zrobiłeś i skonfigurowałeś WebServer.

Siedzisz w pracy i chcesz wejść i zobaczyć jak tam eMule-Możesz wejść czy nie możesz ??

Bo ja to zrozumiałem, że na jakimś tam kompie możesz wejść, ale na innym już nie.

Przekierowane porty(kilka portów czy wszystkie), skąd masz internet i typ połączenia.

Właśnie nie mogę. Neo 512

Musisz mieć firewalla na kompie skoro Cię dopuścić nie chce.

Ja pokaże jak ja to robiłem i wchodziło na screenach(mam moda Morpha więc może trochę to być inaczej niż u Ciebie-bardziej rozbudowane).

c98de335b5043b43m.jpg

7d10400e4c5e0187m.jpg

47878a55807af32cm.jpg

Oczywiście u Ciebie sprawa się trochę komplikuje, bo ja mam DSL i normalnie nieprzekierowane porty bo nie jestem adminem, jednak zbieram kase od ludzi z mojej okolicy i zanoszę adminowi toteż mam dostęp do routera i mogę sobie przestawiać pasmo, porty dla siebie.

1-screen moja konfiguracja(pamiętamy port połączenia do web serwera).

2- screen, nasze IP(Ty masz zmienne więc radzę No-Ipporadnik- z Tibii, no ale pierwszy lepszy, możesz poszukać innego)

3- screen, co masz wpisać do przeglądarki, adres IP jaki aktualnie masz(u mnie się nie zmienia, ale u Ciebie tak za każdym połączeniem do internetu(TP)) dwukropek i wpisujesz port jaki dałeś w eMule do WebSerwera. Czyli u mnie 83.14.15.34:4664 i wyświetla nam się logowanie do WebServera).

Jeżeli byś się zdecydował na to No-Ip to prawdopodobnie tam sprawa będzie wyglądała bardzo podobnie(nie wiem czy działa ale raczej tak).

jak sobie domene zarejstrujesz w tym no-ip

np. xxx.no-ip.com będziesz miał adres(program do tej domeny będzie podpinał Twój adres IP-Ważne, program musi być zawsze włączony gdy jest komputer ON). To wtedy w przeglądarce dajesz xxx.no-ip.com:port jaki dałeś w eMule.

Posprawdzawdzaj jeszcze firewalla, może w trakcie gdy Ty próbójesz się podpiąć, on się pyta czy zezwolić a tu na kompie nikogo nie ma.