Problem z podkręcaniem:/

Witam, mam płyte główną Asus P5W dh Delux i chce w Biosie w Advenced w Free jumper troszkę podkręcić proca i nie mogę wejść do CPU Frequency, do wszystkiego mogę(Cpu Voltage i MB Voltage itp.) a do tego nie(FSB Domyślnie na 266). Co zrobić z tym fantem?

a po co takiego proca kręcic? narazie według mnie mija sie to z celem 8) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Naszedł mnie taki smaczek:D Dobra dalej - bios zaaktualizowany:D I dalej ■■■■, ram tak samo myślałem, że poszło ok ale ciągle ■■■■ ciągle 400 MHZ zamiast 800:/. CO robić? Pomocy!

Jak zaznaczsz CPU Freqency to co się dzieje?

x2 mamy 800 :wink:

Aaa, to tak działa:pp Wiedziałem, że odpowiedz jest głupia:D A jak zaznaczam to CPU Freqency to śię normalnie na biało jak wszystko wale enterem i nic:D

Zmiana klawiaszami PAge UP i Page Down - może coś pomoże. Może w BIOS trzeba ustawić opcje na manula aby móc zmienić prędkość FSB. Napewno instrukcja coś o tym wspomina.

Hah, kolejny raz zadałem głupie pytanie a odpowiedz jeszcze lepsza:D Wystarczyło + i - podwyrzszać i obniżać:D Aha znacie jakieś wydajne chłodzenie do 130 zł z pastą termoprzewodzącom i żeby było dobre:D Aha o ile tak na oko mogę podkręcić C2D 6600 na boxowym coolerku? Pozdr!

Możesz mieć nawet taki egzemplarz co nawet o 100Mhz nie podkręcisz :stuck_out_tongue:

Tak na oko to do 2,8Ghz powinno pójść spokojnie :wink:

na boxowym coolerze?:smiley: Aha a jak z tym chłodzeniem do 130? Da rade na oc powiedzmy do 3,2 GHz? Myślałem o tym troszke więcaj niż zakładałem:D Ale ujdzie. Spełni moje wymagania? Aha czy do tego daja pastę termoprzewodzącą? I proszę ewentualnie o inne zestawy (tj. Wentyl + pasta) do 160 zł? pozdr!