Problem z podkręceniem GF 7950 GT

Mam podaną wyżej grafikę firmy asus z 512 MB. Standardowe taktowania to 550/700. Pierwsze co zrobiłem po kupnie tej karty to zmieniłem chłodzenie na pentagam freezone xc-70cu+. temperatury w stresie spadły z 60 d0 43 a po OC z 71 do 48. Obecnie mam OC na poziomie 651/779 i gdy chcę podnieść choćby o jeden MHz to wyskakuje mi napis że obecne sterowniki nie pozwalają na więcej. Próbowałem już to robić na orginalnych sterownikach z dołączonej płyty, potem ostatnia oficjalna werja z WHQL 93.71 i teraz mam 93.81beta i ciągle to samo. A żadne nowsze nie chcą w ogóle się zainstalować. Przy każdym sterowniku próbowałem podkręcać najpierw we właściwościach po odblokowania zakładki, potem nvHardPage i riva tuner. I ciągle nic… czy ktoś wie jak pójść dalej bo na tych ustawieniach chodzi stabilnie i w sumie się nie grzeje. Na forach często czytam że inni mają OC na poziomie 650/840. Może ktoś zna jakiś inny program do OC. Dzięki za wszystkie pomysły :cry:

A czego tej karcie brak , że trzeba ją podkręcać ? :x

W sumie to niczego :lol: ale wiesz niektórzy tak mają że lubią się w “babrać”. Poza tym samo granie w gry mnie nudzi , wole coś pogrzebać przy mojej maszynie :stuck_out_tongue: