Problem z podkręconym sempronem 3100

Mam problem :frowning: Mam procesor Sempron 3100,którego podkreciłem.Po wejsciu na właściwości kompa taktowność procka zmalała :frowning:

Co zrobic??

nie rozumiem zbytnio… co to jest taktowność? jak zmalała? i w jakich właściwościach??

Wysłać go na lekcje dobrego wychowania.

A tak na serio jak kręciłęś tego procka ?? Jeżeli w Biosie to przywróć ustawienia fabryczne i nie kombinuj jak się na tym nie znasz bo skutki mogą być opłakane.

chyba Ci chodzi o taktowanie, napisz jak go podkręcałeś z biosu czy jakimś programem?

Sempron :shock: co to jest to nie jest procesor!! to jes badziewie niedość ze sie nie kreca to jeszcze się spalają jak prubujesz! !!

Nie kupuj Sempron-a

:shock: A Ty to przepraszam skąd takie wnioski wysnułeś?

Semprony to bardzoe dobre procki. Poczytaj torche o ich O/C w necie. :? :? :?

Złączono Posta : 11.08.2006 (Pią) 16:25

ebools podaj swoja płyte główną, zasilacz i jakie masz pamięci. ręcisz jakimś programeme z pod windy czy z pod BIOSu?

:lol: nawet tego Sempron na liscie nie ma 8)

3.jpg

Złączono Posta : 11.08.2006 (Pią) 16:32

przynajmiej go nie widziałem

TO nic nie znacz… Poprostu go nie ma w zestawieniu. Zresztą Sempka 2800+ można spokojnie podkręcić o dużo więcej… Tego celka to on zje na śanidanie.

nie no zamknij się w końcu, jak nie wiesz o czym chrzanisz ;/ :x to jest badziewie, twój celeron badziew, puste megahertzy ;/

Czego pokazujesz ciągle ten sam wykres?

ebools a jak wychodzisz z biosu to zapisujesz? save and exit?? :slight_smile:

ja jestem pewien, że byś dostał banię za ortografię w 1 klasie podstawówki :x

semigb taki żeś pewny ****** co do testu jakiegokolwiek?

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=50660

patrz i podziwiaj athlony i semprony.

haa zdziwiłbyś się co mam w budzie. O reszcie nie będę komentował, bo szkoda słów. I jak tu myśleć, że w Polsce będzie lepiej, jak tu tacy (dopowiedzcie sobie sami)ludzie mieszkają.

ebools podaj jak kręciłeś procka i konfig kompa, a ten kto mówi, że semprony, a tym bardziej athlony są słabe i woli płacić za intele, a tym bardziej celerony, niech trochę poczyta, a jak ma pieniądze niech płaci, albo popracuje w serwisie, bo jeszcze celerona porównałbym do durona, i to pierwszych wersji, a teraz generalnie athlon wyprzedził intela, który się ratuje zwiększaniem cache’u, ale nie chodzi tylko o taktowanie i megaherce, ale ważne są instrukcje, które dany procesor obsługuje

nie wiem czy tu chodzi o to aby pomóc eboolsowi czy kłócić się na temat procków, a sam zainteresowny nie odzywa się, każdy wie co kupuje i ma na płycie to chyba nie o to chodzi

Złączono Posta : 11.08.2006 (Pią) 21:28

chłopak pierwszy post wysłał, został zgaszony bo pomylił taktowność z taktowaniem, a przy okazji rozpętało się piekło o procesory

Nie rozumniesz?? A to dźiwne?? To ja wytłumacze 1. Napsiałeś ze semprony są do niczego dokładnie ze to nie procesor :lol: nie no fajnie jak niemasz semprona i co mozesz o niech wiedźieć.

1. Podkręcałem już u siebie procka i znam się na tym, i wiem co i jak sie robi sprostowanie apropo tych kumpli mają teżprcoki różne między innymi semprony bo są tańsze a niektórzy athlony64, i podkreciłem juz ich sporo, swojego procka nowego nie próbowałe podkrecac ze wzgledu na zasiłkę, a mam teraz nowy sprzęt i niechce go stracić ale jak tylko uzbieram kasy na nową porzadna zasiłkę to będę kręcił. A do tego jeszcze czepnełeś sie wigrusa a później szukasz u niego wsparcia Żal mi Cię człowieku sam niewiesz czego chcesz i o co tobie chodźi… ale niebędę z Tobą dyskutować pozdro

po to jest forum, aby każdy wyraził swoje zdanie i wiedzę, ale kultura to podstawa, a jaki ma kto procesor, czy inny element to nieważne,to jego sprawa, ważne aby roziązać problem jaki kto ma i chyba po to jest forum bo nikt nie jest alfą i omegą wszyscy uczymy się wspólnie.

semigb: haha aleś palnął z tymi athlonami/sempronami. Athlon64 3200+ wydajnością przerasta pentiuma 3.06Ghz :P. A co do problemu to sprawdź czy zapisujesz ustawienia w biosie :). Podaj jeszcze konfiga kompa i zwróć uwage na zasiłke czy wyrobi :slight_smile:

semigb

Proszę o:

• kulturę wypowiedzi

• poprawną pisownię

• i weź sobie zasadę do serca, nie znam się, nie piszę

• następnym razem będzie pamiątka dla Ciebie

Do wszystkich proszę o merytoryczną wypowiedź,a nie dogryzać sobie nawzajem.

OTy-kosmos.JNJN

Marek ale zrozum to:

taka też jest zasada i jej się trzymajmy, ja się nie wtrącam do logów, bo się nie znam, nie wiem o czymś to nie piszę, czasem coś wtrące do software(ale bez szkody dla usera, a w hardware nie trudno o szkodę usera, nawet w wyborze jakiegoś podzespołu) :slight_smile: