Problem z podłączenie TV LCD do Laptopa

Witam.

Mam następujący problem. Otóż posiadam laptopa Toshiba M-45 z kartą graficzna ATI Radeon X200 oraz nowo zakupiony telewizor LCD marki Sharp. Zakupiłem tydzień temu kabel do podłączenia TV do Laptopa SVGA. Taki do podłączenia monitora. I jak już wszystko podłączyłem i wyregulowałem to przez tydzień ładnie wszystko chodziło. Filmy, gry, widok z pulpitu był idealny. A dzisiaj chciałem sobie pograć ze znajomym w Fife 08 i gdy włączyłem grę na ekranie TV obraz zaczął takjaby przewijać sie. Po prostu skakał i nic nie moża było zobaczyć na nim, a na ekranie laptopa wszystko było dobrze. Posprawdzałem wejścia, ustawienia w laptopie i TV i wszystko było dobrze. Tak jak poprzednio nic nie było ruszane ani zmieniane. Zrestartowałem komputer ale problem nie znikną. Podłączyłem telewizor przez s-video i obraz był normalny. Tylko nie podoba mi sie obraz przez s-video wiec chciałbym ale ten kabel SVGA znów działał. Jak to zrobić aby działał oraz co może być nie tak? Poproszę o szybką pomoc. Z góry dziekuje i pozdrawiam.