Problem z podłaczeniem fona do kompa!

Witam może ktoś mi pomóc jak ten ■■■■ SE T230 podłączyć do kompa uzywam kabla USB stery zainstalowane sprawdzałem jakieś dziwne programy i zaraz mnie coś trafi :evil: ściągnołem programik FMA floAt’s Mobile Agent nie chciał się połączyć ale znalazłem ustawienia i wkońcu się połączył ale nie mogę nic wysłać na fona bo nie wiem jak wciskam upload to wyskakuje jakiś dziwny komunikat że OBEX jest zajęty jak coś przegrać na tego cholernego fona :evil: z góry dzięki na pomoc

Może to fałszywy trop, ale ja miałam podobne problemy ze swoim Samsungiem x600, komp go widział, a program już nie, prosto z kompa nie dało się nic wysłać, bo jakiś dziwny komunikat. Pomógł mi programik Ircomm2k, do pobrania z Google, który tworzy wirtualny port com, co dziwniejsze, łączę fon z pecetem przez irdę na płycie głównej, więc tylko pozornie piernik nie ma nic do wiatraka. Może nie pomoże, ale warto spróbować. Pozdrawiam.

dużo nerw to kosztowało i kombinacji ale wkońcu zanalazłem odpowiednią ustawienia już jest wszystko działa jak należy ciężko było ale owocnie sieskończyło :smiley: dzieki kasjopea za chęć pomocy ale naszczęscie już po kłopocie ale może jeszcze się kiedyś do czegoś przyda twój programik :slight_smile: pozdrawiam