Problem z podłączeniem kablówki

(system) #1

Witam mam kłopot otóż założyłem telewizje kablową,zakupiłem kabel antenowy wtyczki męską i żeńską poskładałem do kupy i wogóle nie słychać ani szumu i obrazu także nie ma nie wiem wydaje Mi sie że wszystko zrobiłem dobrze :cry: Pozdrawiam

(Zbych ) #2

Może jaśniej troche , gdzie nie ma "odbioru" w tv czy w "kompie" jak w kompie to jaka karta tv. Więcej szczegółów.

(system) #3

w tv kabel już jest sprawny ale nie ma ani sygnału ani obrazu monter podłączył Mnie już do skrzynki na klatce schodowej przecież nie ma czegoś takiego jak aktywacja telewizji kablówkę posiadam od UPC :slight_smile:

(sdar) #4

W takim razie zadzwoń do tego montera lub do UPC i to zgłoś.

(system) #5

w tv kabel już jest sprawny ale nie ma ani sygnału ani obrazu monter podłączył Mnie już do skrzynki na klatce schodowej przecież nie ma czegoś takiego jak aktywacja telewizji kablówkę posiadam od UPC :slight_smile:

(system) #6

ok tak zrobie może coś nie tak podlączyli :wink:

(neo10) #7

A monter jak ci montował to nawet nie sprawdził czy działa?? oni na ogół mają bajzel w tych skrzynkach także mógł sie gdzieś pomylić bo sygnał musi być od razu w kablu ;]

(Kpc21) #8

A próbowałeś przeprogramować telewizor ?? W kablówkach stacje są na innych częstotliwościach niż w TV tradycyjnej.

(system) #9

tak próbowałem i nic :frowning: