Problem z podłączeniem karty graficznej

Witam

A wiec dzis doszla do mnie karta graficzna ktora mi doradziliscie a mianowicie galaxy 7300gt + zalman z tej okazji nawet kupielm nowy zasilacz.

Gdy odinstalowalem recznie sterowniki do karty graficznej a nastepnie uzylem driver cleanera wylaczylem komputer i podlaczylem nowa karte. Na karcie chlodzenie dziala wszsytko ladnie smiga ale monitor czarny tak jakby byl wylaczony. Teraz znow chwilowo zamienialem na ta karte wczesniejsza i wszysko ok wlacza sie i hula tak jak bylo.

Moj komputer to

AMD 2500+

plyta ECS k7vta3 v5

512 DDR 333mhz ELIXIR

Radeon 9200LE / 7300GT (nowa)

zasilacz Pentagram Silent Force 460W

Prosze o pomoc. Aha dodam jeszcze po raz kolejny ze specem w kopach to ja nie jestem radzilem sobie ze wczesniejsza wymiana karty i bylo dobrze bo to ten radek 9200. Teraz dostalem w pudelku od karty 2 przewdoy jeszcze oprcz tego moze to trzeba podlaczyc ale nei wyjdamni mi sie prosze mnie oswiecic i sie nei smiac prosze o pomoc

z gory dziekuje pozdrawiam

updt

skomentuje to tak AHAHHAHAHAHAH zapomnialem o zasilaniu prosze sie nie smiac moglem zapomniec pierwsza moja taka pro karta nowka z nowszej serii :slight_smile: ide zobaczyc czy jzu bedzie dzialac ale prosoilbym o jeszcze powstrzymanie sie z zamykaniem tego topicu bo moze wyniknie jakis nowy problem dotyczacy tej karty

przepraszam ze tak sie pospieszylem z tym tematem ale sie przestraszylem :slight_smile:

to się źle wydaje, podłącz, kable z jednej wiązki nie mogą być podłączone do np dysku

na początku zwykle powinno się rzucić okiem na instrukcję.

opisujesz chcesz pomocy to pisz normalnie

zasilanie dodatkowe podpięte?

To proszę poprawić tytuł na konkretny oraz skasować błędy językowe.

Posiadam zasilacz pentagram silent force 460W. chodzi o to ze na zwiazce kabelkow od zasilacza znajduja sie 3 wtyczki odleglosc pomiedzy tymi wtyczkami jest zbyt mala zebym na jedej zwiazce mogl podczepic nagrywarke, dvd i dysk. Wiec mam podlaczone na jednej zwiazce nagrywarke i dvd a na drugiej dysk i karte garf czy to jest jakis problem czy musze to jaknajszybciej zmienic ? bedzie przeszkadzalo w poprawnym dzialniu tej karty ? prosze o odpowiedz

pozdrawiam

jeżeli wszystko podłączone-zanim wysuniesz wnioski

spróbuj kartę na innym kompie/lub serwis