Problem z podłączeniem PC do TV LCD

Witam, mam mały problem…Gdy podłączam komputer do telewizora Orion 32 cale przez złącze D-SUB to na Viście wszystko ok śmiga, obraz jest wręcz doskonały, lecz gdy bootuje xp ekran jest czarny i brak sygnału? czemu tak się dzieje? postępowałem wedłóg instrukcji…Zmieniłem najpierw na zwykłym monitorze roździelczość na 1024x768 i Refresh rate 60Hz. Chciałbym pograc w gry, a nie moge ;-( prosze o podpowiedzi. Z góry dziękuje!

Polecam komputer podłączać raczej kablem dvi-hdmi wtedy jest dużo lepsza jakość i lepsza zgodność sprzętu ;]

Ja podobny problem przy połączeniu kablem d-sub miałem np na samsungu lcd 32" tylko u mnie przy niektórych rozdzielczościach właśnie nic nie było widać a przy niektórych był obraz ale nie na całą matrycę ;] Kabel dvi-hdmi rozwiązał wszystkie problemy ;]

tani i dobry np tu: http://www.allegro.pl/item489367402_kab … wy_fv.html

Choć możesz jeszcze spróbować na xp-kach ustawić jakieś inne rozdzielczości może twój tv akurat nie widzi 1024… choć na viscie piszesz że działą bez problemu także trudno stwierdzić ;] Ewentualnie jeszcze spróbuj może potestować inne sterowniki ekranu dla xp-ków