Problem z podłączeniem się do sieci bezprzewodowej

Niedawno zakupiłem antenę wifi z kartą sieciową do swojego PC`ta.

Niby wszystko działa, widoczne są sieci Wi-Fi, ale problem zaczyna się kiedy chce się z którąś połączyć( dodam że z siecią nie zastrzeżoną)

W panelu sterowania -> menadżer urządzeń, w Kartach sieciowych jest wykrzyknik przy nazwie tej karty sieciowej i po wejściu we właściwości pisze:

“To urządzenie nie pracuje poprawnie, ponieważ system Windows nie może załadować sterowników wymaganych dla tego urządzenia. (Kod 31)”

A sterowniki aktualizowałem.

Czy to wpływa na to że nie mogę się połączyć z niezabezpieczonymi sieciami?

Czy to coś innego?

http://a.imageshack.us/img571/361/beztytuuay.jpg

Oto moja wersja systemu, itp:)

Z góry dzięki za pomoc

Kraken ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Dostosuj podpis - odbierz PW.

Mam nadzieję, że to tylko Twoja pomyłka podczas pisania posta i tak naprawdę nie szukasz swojej karty sieciowej pod kartami graficznymi? :stuck_out_tongue:

Możliwe, że włączona jest autoryzacja MAC adresów klientów i dlatego nie możesz się połączyć?

Upewnij się czy zainstalowałeś odpowiedni sterownik, zwracając szczególną uwagę na fakt, że posiadasz 64-bitowy system operacyjny.

A do się to jakoś wyłączyć?

Tak, moja pomyłka:) nie szukam karty sieciowej w graficznej ;D

A sterowniki były instalowane z płyty dołączonej do zestawu i aktualizowane za pośrednictwem internetu

Tak, autoryzację MAC adresów da się wyłączyć, ale pod warunkiem, że masz możliwość zalogowania się i zarządzania urządzeniem, z którym chcesz się połączyć (router wi-fi, punkt dostępowy).

A jeśli jeszcze o sterowniki chodzi to najlepiej wejdź na stronę producenta karty sieciowej, znajdź właściwy model i sprawdź czy mają dostępne sterowniki do Twojego systemu.

Automatyczne wyszukiwanie sterowników przez internet w systemach Windows nie jest zbyt wiarygodne.