Problem z podłączeniem telefonu do komputera

Witam mam problem z Portami USB jak podłączam do USB np. telefony, czytnik kart pamięci z telefonu , to komputer nie reaguje czasami jak coś pogrzebie to pokazuje ze znaleziono nokia n95 i czy chce zainstalować sterowniki i jak niby zainstalowało te sterowniki to na końcu pokazuje ze nie

sie nie zainstalowały i jest pokazany jakiś kod błędu (This Device Cannot Start. (Code 10) ) i tak za każdym razem , ale wcześniej tak nie było ,a i pendrive usb działa okey tylko telefony niecha sie podłączyć i czytnik kart pamięci z telefonu. Czy może wie ktoś jak to naprawić?

Pozdrawiam :slight_smile:

standardowo usuń wszystkie kontrolery usb i uruchom ponownie komputer, jeśli nie pomoże to musiałbyś zagrzebać w rejestrze windows i usunąć kilka kluczy dotyczących usb (dość skomplikowane).

Czyli mam wszystkie rzeczy co są podłączone pod usb wyjąć czy odinstalować?

PS.dzięki za szybka odpowiedz

nie usuń kontrolery USB (magistrali szeregowej) w Menadżerze Urządzeń.

te urządzenia podłączasz do front panela czy z tyłu do usb zintegrowanego z płytą g. ??

Sorry ale jestem trochę ciemny i mam angielskiego windowsa :slight_smile: wiec mam wejść w menadżer urządzeń i dalej nie rozumiem dam ci zdjęcie i napisz co mam usunąć ;p

Dzięki za cierpliwość

aaaavo6.th.jpg

http://support.microsoft.com/kb/310575

poczytaj.

odinstaluj wszystko co jest w gałęzi “Universal Serial Bus controllers”

Nadal tak samo :frowning: czytnik kart sie instaluje ale jak nic w nim niema bo jak wkładam kratę pamięci do niego to bo niema w mój komputer , a z telefonami nic tak samo :frowning: czy jest jakiś inny sposób ?

a sterowniki do czytnika kart zainstalowane ?? pozostaje reinstall systemu.

Nie błlo zawsze podłączałem do kompa i samo sie instalować , a formata nie zrobię :frowning:

Nokia N95 jest nowa . tu : http://nokia.pl/A4745165 masz stronę z oprogramowaniem do Windowsa .

Czytnik kart jak rozumiem, jest zewnętrzny - poszukaj sterowników (windowsowskie nie zawsze są najlepsze) i zainstaluj - inaczej może nie działać

Acha - oprogramowanie: Nokia PC Suite - jeśli masz zainstalowane - odinstaluj i zainstaluj to ze strony którą podałem.

dawidek11

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku icon_edit.gif

Tez nie pomaga odinstalowałem wszystko co było z nazwa Nokia i zainstalowałem najnowsze oprogramowanie i nic nawet jak podłączam telefon do kompa to nic sie nie pokazuje :beksa: czy jest jakiś jeszcze inny sposób tak mi na tym zależy :(.

Dzięki za każdy pomysł .

Pozdrawiam