Problem z podłączeniem WiFI- brak hasła

Witam

Mam problem jak w temacie, a mianowicie kupilem sobie nowego laptopa chce polaczyc sie przez WiFi do komputera stacjonarnego, lecz zeby sie polaczyc musze podac haslo zabezpieczajace sieci bezprzewodowej( klucz szyfrowania). Poroblem polega na tym ze nie wiem jakie to jest haslo i w ogole nie przypominam sobie zebym jakiekolwiek haslo zakladal. Prosze o pomoc

Pozdrawiam

Któryś taki sam temat z kolei, jak byś nie zakładał to by go nie było, skoro nie znasz hasła do routera to jedynym wyjściem jest reset routera do ustawień fabrycznych i konfiguracja od początku.

bananjp , chyba czegoś nie zrozumiałeś… Kolega nie może się dostać do sieci, a nie do routera.

emilek_90 , wejdź do routera i zobacz jakie jest ustawione hasło.

Jasno napisał że przez WIFI chce połączyć komputer stacjonarny z laptopem. Nie widzę nigdzie informacji o routerze pośredniczącym.

Poszukaj na google:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic695493.html

Sorry nie sprecyzowałem, oczywiście łącze się przez router. W tym problem tez ze jak chce wejsc na strone routera to tez musze wpisac haslo. Dawniej wpisywalem admin admin i bylo dobrze a teraz klapa, nie wiem dlaczego bo nic nie zmienialem.

@Gorgoroth ja zrozumiałem wszystko.

Skoro nie znasz hasła to pozostał Ci reset routera.

Rzeczywiście miałeś rację :wink: Źle zinterpretowałem post wprowadzający kolegi.

Jesteśmy tylko ludźmi :smiley:

Otóż to :wink:

Tak więc koledze pozostaje reset routera i ponowna konfiguracja.

Myslicie ze podolam temu zadaniu? :slight_smile:

Nie :stuck_out_tongue:

A jednak dałem radę:) Dziękować:D

Mój poprzedni post miał na celu zmotywowanie Ciebie i jak widać udało się :slight_smile: Cieszy nas Twój sukces. Pozdrawiam!