Problem z podstawowymi sterownikami

Witam ponownie, niedawno wymieniono mi dysk twardy na gwarancję, i teraz brak mi sterowników, próbowałem zainstalować wszystkie sterowniki które dostałem na płytce dołączonej do laptopa dell inspiron 15r 7520, niektóre się zainstalowały a niektóre podczas instalacji wyskakuje błąd oprogramowania, czy może mi to ktoś objaśnić, przed wymianą dysku nie dochodziło do blue screenów podczas grania, teraz natomiast podczas gry pojawia się blue screen który bardzo szybko znika i restartuje system zdążyłem przeczytac tylko coś o bin 0x00000116, proszę o pomoc mam nadzieję że to tylko kwesti instalowania sterowników i znów nie będę musiał oddawać laptopa na gwarancję pozdrawiam

Podaj Service Tag (naklejka pod spodem laptopa).

Jaki system operacyjny, 32 czy 64 bitowy?

3hplgw1 64 bit

Sterownik do karty graficznej http://downloads.dell.com/FOLDER01175587M/1/7520_Video_Driver_7VXH5_WN_8.951.9.1000_A04.EXE (dla Windows 7)

myśli Pan że to właśnie wina karty graficznej ten blue screen?

Wskazuje na sterownik karty graficznej.

 

internist

 

Proszę poprawć tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku EDYTUJ, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.