Problem z połączeniami przychodzącymi, uTorrent - wag200g

Witam

Pojawił się problem, które za pomocą google nie jestem w stanie rozwiązać.

Mianowicie, pobierając plik przez uTorrent, nagle wczoraj wieczorem plik w ogóle się nie pobierał. Na dolnym pasku uTorrenta pokazał się trójkąt z wykrzyknikiem, po najechaniu na niego pisze następujący komunikat:

" Brak połączeń przychodzących

Jeśli ten status utrzymuje się dłużej, może on oznaczać problem z konfiguracją Twojej sieci"

Poszukałem i to coś związanego z portami. Nie jestem w tym obeznany. Mam router Linksys WAG200G, netia 1Mbps. Czy ktoś wie co się stało i jak mogę to rozwiązać, tylko tak krok po kroku.

Działało i nagle przestało działać ?

Instalowałeś jakieś nowe programy zabezpieczające, zmieniałeś ustawienia obecnych jakie posiadasz ?

Sprawdź jeszcze raz wszystkie programy(szczególnie firewall) czy uTorrent ma nieograniczony dostęp do Internetu.

Sprawdź jeszcze czy masz określoną regułę w routerze-przekierowanie właściwych portów, jeżeli masz już jakąś do uTorrenta to porównaj port, może jest ustawione losowe, lub przypatkiem zaptaszkowałeś i zmieniło port który jest nieprzekierowany, w razie braku reguły na routerze utwórz ją jak poniżej to jest zrobione.

http://portforward.com/english/routers/ … orrent.htm