Problem z połączeniami sieciowymi VISTA

Witam.

Prosiłbym o sprawdzenie już kolejnego loga z laptopa z systemem Vista. Dziwnie zachowuje się na połączeniu LAN za pomocą kabla, ponowna instalacja sterownika karty sieciowej nic nie daje, kabel sprawdzony i jest w porządku, adres IP niezależnie czy przydzielany ręcznie czy przez DHCP. Chwile pracuje i potem pojawia się, że łączność ograniczona, albo tylko lokalnie. Wszystkie możliwe ustawienia w centrum sieci i udostępniania wypróbowane i bez zmian, na WIFI ładnie działa nie zrywa połączeń, ale mimo wszystko potrzebne jest mi połączenie po kablu. Dodatkowo nie wiem, czy nie jest blokowane MS DTC bo są problemy. Po wpisach w logu z combofix, nie wiem czy jeszcze coś z nortona nie pracuje w tle, podejrzewam że może coś jeszcze z tego nortona w tle pracuje, ale fizycznie jest on odinstalowany. Obecnie jest kaspersky ale problemy pojawiają się przy włączonej i wyłączonej ochronie, to samo dotyczy zapory systemowej.

Log: http://www.wklejto.pl/44338

Poprawiony log .

Pozdrawiam

Jekobb

Log źle wklejony - brak ukośników ** - co utrudnia jego analizę.

Nie wklejasz loga poprzez Przeglądaj… , tylko ręcznie kopiujesz jego zawartość w pole do wklejania tekstu.

Co do usuwania pozostałości po Nortonie zajrzyj na stronę.