Problem z połączeniem ADSL

Witam ! moim problemem jest brak połączenia routera z internetem. dioda ADSL ciągle miga. na modemie Multimedii wszystko gra, a router już nie wykrywa ADSL. co się dzieje ?

Ustawienia routera :

VCI 0

VPI 33

PPPoE LLC

G.DMT

Annex A

Masakra, jaki dostawca? Neostrada? Sprawdź czy NAPT jest włączone i czy prawidłowe dane logowania wpisane.

Multimedia

NAT Activated

To nie wiem jak Multimedia, nawet o czymś takim nie słyszałem.

westmikel94 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Witaj ma byc

VCI 0

VPI 35

PPPoE LLC

Takie ma Neostrada dlatego nie łączy ADSL ;p oczywiście dane tez musisz wpisać nazwę użytkownika i hasło

Ps każdy dostawca neo netia dialog itp ma inne wartości vci i vpi :smiley:

Skoro każdy dostawca ma inne wartości VCI i VPI to dlaczego ja mając neostradę mam właśnie takie jak napisałeś? Kolega ma internet z Multimedia Polska.

To skoro ma Multimedia to ma inne vci Vpi

Podalem dla neo a multimedia nie wiem jakie ma w googlu napewno jest

Nie koniecznie każdy dostawca ma inne vci/vpi. Np. Netia na łączach tp ma 0 i 35 a na łączach netii 8 i 35. Najlepiej będzie jak zadzwonisz do twojego dostawcy i zapytasz o dane do konfiguracji routera.

tylko o to chodzi, że dzwoniłem … i podane są na górze takie dane jakie mi przekazali … i nic.

E.: odświeżam !