Problem z połączeniem bezprzewodowym

Hej,

mam problem. Mam nowy router: Pentagram Cerberus P6331-4A, i chodzi o to, że nie mogę się przez niego połączyć z siecią bezprzewodową. Gdy do laptopa podłączę kabel sieciowy, to internet działa bez problemu, ale gdy chcę połączyć się bezprzewodowo, to nie łączy z internetem. Komputer wykrywa router, ale przy próbie połączenia jest tylko ‘‘połączenie lokalne’’ albo czasem też ‘‘sieć z ograniczonym dostępem’’, zamiast ‘‘lokalne i internet’’. Czy ktoś może wie co z tym zrobić? Przeszukałam już sporo stron w internecie, ale nie znalazłam rozwiązania mojego problemu. Z góry dziękuję :slight_smile:

Witam,

może masz zabezpieczoną sieć bezprzewodową (np. WEP, WPA)? Jak wykrywasz swoją sieć, czy oprócz pasków, widzisz kłódkę?

Cisco Network Magic

Problem rozwiązany, wystarczyło jeszcze raz przeprowadzić konfigurację routera i zadziałało :slight_smile:

:slight_smile: działo się dlatego ze nie było włączonego DHCP pewnie i router nie mógł przycielic IP, albo DHCP było włączone tylko MAC nie było na liście żeby mu przydzielić dany adres