Problem z połączeniem bezprzewodowym

Jak w temacie. Mam ogromny problem. Zainstalowałem sobie na PCcie Windows 7 Ultimate 64x. Wszystko fajnie smiga tylko nie internet. Nie jestem w stanie stworzyć jakiegokolwiek połączenia bezprzewodowego. Gdy chcę skonfigorowac połączenie internetowe (Centrum sieci i udostępnienia > Skonfiguruj nowe połaczenie lub nową sieć) mam do wyboru jedynie opcje “Połączenie szerokopasmowe (PPPoE)”. Powinna być jeszcze widoczna opcja z połączeniem bezprzewodowym. Wcześniej gdy na kompie zainstalowana była Vista nie było tego problemu. Moja karta sieciowa ma najnowsze sterowniki.

Może trzeba zainstalować inne sterowniki pod win 7, akurat z tymi sterami jeszcze do 64 bit jest ciężko, wykorzystaj programy do rozpoznawania sterowników typu SlimDrivers lub Driver Genius, może znajdą one inny sterownik, który zadziała, albo ewentualnie spróbuj zainstalować sterowniki do Visty Ultimate 64 bit.

Firma i model karty sieciowej bezprzewodowej?

Poza tym sprawdź, czy w Menadżerze Urządzeń jest prawidłowo widoczna (bez wykrzyknika lub pytajnika) bezprzewodowa (WiFi) karta sieciowa.

jest widoczna prawidłowo. Wszystko działa poprawnie jednak karta według windowsa nie jest podłączona a diody na niej się nie świecą. Po prostu karta nie działa. Na tym samym kompie ta sama karta chodziła normalnie bez zażutów. Dopiero po instalacji windows 7 64x nie można jej nawet włączyć

Czy próbowałeś tego co napisałem powyżej? Aha spróbuj jeszcze zainstalować stery w trybie zgodności z Vista 64 bit.