Problem z połączeniem do internetu

Od wczoraj mam dziwny problem z dostępem do internetu. Mianowicie po jakimś czasie nie można tego dokładnie powiedzieć rozłącza się sam internet i nie można spowrotem go włączyć dopiero trzeba uruchomić ponownie komputer lub zrobić reset nie da się wyłączyć modemu bo całe połączenie lokalne się zawiesza… na pasku po prawej stronie przy ikonie połączenia lokalnego jest dziwny wykrzyknik i wyświetlony stan jako: Ograniczenie lub brak łączności. Połączenie jest tylko do 1 komputera nie mam żadnego routera czy wifi, karta sieciowa zintegrowana z płytą główną MSI p45 neo3-fr internet z dialogu 4mb Z ciekawostek kiedy ma się internet rozłączyć następuje 1s zmiana wyglądu całego pulpitu na stary z windows 98 :open_mouth: mam system Xp :wink: Kabelki są dobrze połączone modem resetowałem i sprawdzalem 10 razy… czy to wirus? :roll:

Update:

odpowie ktoś ?

  1. Przeskanuj system programem antywirusowym.

  2. Wklej logi z programów diagnostycznych w dziale “Bezpieczeństwo i logi Hijack This” na podstawie przylepionych tematów (obsługa programów diagnostycznych, zasady umieszczania logów na forum) w tymże dziale.

  1. Przeskanuj system programem antywirusowym.

  2. Wklej logi z programów diagnostycznych w dziale “Bezpieczeństwo i logi Hijack This” na podstawie przylepionych tematów (obsługa programów diagnostycznych, zasady umieszczania logów na forum) w tymże dziale.

Nie wprowadzaj w błąd - logi wklejamy zawsze

w temacie, w którym zaistniała taka potrzeba.

W ten sposób mamy cały problem w jednym miejscu.

Jesteś tak długo

, że powinieneś o tym wiedzieć. Warn ugruntuje Twoją wiedzę

no to przeskanowałem system programem nod32 wykryło mi kilka wirusów ale problem nadal istnieje…