Problem z połączeniem internetowym w windows 7 (ikonka)

Witam mam problem z połączeniem internetowym w winzgrozie 7 i szczerze nie mam pomysłu jak naprawi ćto dziadostwo. Objawia się to tak:

80723460.png

Mam mam zwykłą kartę oraz kartę wifi która jest obecnie wyłączona mimo to posiadam powyższą ikonkę. Zaznaczam iż połączenie z internetem mam. Na domiar tego w centrum sieci mam takie cudo.

51338110.png

No i proszę posiadam nieistniejącą sieć której za cholerę nie da się usunąć i prawdopodobnie ona powoduje pojawianie się tejże upierdliwej ikonki z krzyżykiem. Więc ktoś ma jakiś pomysł co z tym fantem zrobić ?

te niby 2połączanie ma większość i się nie przejmuj a po 2 kliknij na pasek daj dostosuj i wyłącz pojawianie sie tej ikony

Nie wiem czemu, ale mimo że mam tą drugą “niby sieć”, to nie wyświetla mi ikonki z krzyżykiem.

no i właśnie o to mi się rozchodzi ikonkę chce widzieć bo wtedy wiem że mam internet poza tym obsługuje ona też moje wifi, ale ten krzyżyk mnie wnerwia. Zapomniałem dodać, iż z wifi też mam jaja. Nawet jak się podłącze bezprzewodowo to i tak mam ciągle puste kreski i żółtą gwiazdkę zamiast paska mocy sygnału.