Problem z połączeniem internetowym!

Chodzi o to, że usunąłem wszystko z notebooka i zainstalowałem nowego windowsa. Ale jest problem, ponieważ… ŻADEN sterownik (jaki dotychczas miałem) nie chce się zainstalować. Za każdym razem wychodzi błąd, że nie posiadam Realtek Network Controller. Instaluję więc Realtek Ethernet Controller i… Pojawia się błąd, że go nie mam -.- Nie wiem o co chodzi, w ogóle mam kartę sieciową i jedyne co o niej wiem to to, że jest to Kontroler Ethernet NoDB (chyba taka nazwa). Możecie mi pomóc? Ten temat napisałem na swoim komputerze, siostra chciała, żebym usunął wszystko z mojego notebooka którego jej pożyczyłem. Proszę o pomoc.

P.S Internetu w ogóle nie ma. Nie można się połączyć z siecią, bo nie mam sterownika, dlatego proszę, pomóżcie mi w odnalezieniu go!

Masz laptopa, komputer stacjonarny?

Jaką masz płytę główną/model laptopa oraz jaki system zainstalowałeś, a jaki miałeś wcześniej?

Najpierw zainstaluj sterownik chipsetu płyty głównej

Więc, mam notebook Acer Aspire One, miałem Windows 7 Starter i zainstalowałem ten sam na nowo.

Prawdopodobnie tutaj:

http://en.kioskea.net/download/download-21392-acer-aspire-one-ao752-chipset-driver

P.S. Najpierw jednak ściągnij EVEREST i sprawdź model płyty głównej

Zainstalowałem ten Chipset. Włączyłem instalację sterowników i wyszedł mi problem: “The Realtek Network Controller was not found. If Deep Sleep Mode is enabled Please Plug the Cable” O co chodzi?

Problem z podłączeniem karty

P.S. W PC “blaszaku” w razie takiego problemu wystarczy wyjąć i włożyć z powrotem kartę do gniazda ,w laptopie nie wiem,

czy fizycznie jest oddzielnie, czy wraz z płytą główną,